Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

12 Labours of Hercules VIII: How I Met Megara

68
2 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
10.12.2018 PC
Vývojáři:
, (sekundární)
Oficiální stránky:
http://zoomoutgames.com/index.php/our-game…
Hra je dalším pokračováním dobrodružství bájného řeckého hrdiny Herkula. Hráč potkává Herkula na pokraji dospělosti, hra je tedy jakýmsi prequelem předešlých dílů. Herkules se seznámí s mladou ženou, která mu poví o své mladší sestře Megaře, kterou unesli Kréťané. Řecký hrdina neváhá a vydává se na cestu zachránit svou, jak doufá, budoucí ženu. Děj se odehrává v Egyptě mezi pyramidami v městě Théby a následně i na i na Krétě v světoznámém labyrintu. K ruce má opět všemožné pomocníky a mýtické bytosti, kteří s ním putují po celém Středomoří, než dorazí k cíli.

Herním specifikem je opět time-management. Hráč ovládá především služebnictvo, které se stará o přísun jídla, dřeva a zlata, jakož i o opravu a výstavbu budov. Megara má schopnost zalévat keříky, které následně produkují potřebné jídlo. Herkules je tu především pro svou nadpozemskou sílu. Ta mu pomůže jednak odstraňovat překážky v cestě, tak i odstranit led z keřů, které pak mohou opět přinášet plody. Medúza se stará o zneškodnění minotaurů a kyklop pečuje o své ovečky.

Oproti předchozímu dílu je změn jen malé množství. Významnější novinkou jsou občasné podzemní sublevely, kde se dá v krátkém čase nasbírat větší množství surovin. Novým protivníkem se v některých kolech stávají mumie. Megařina záliba v kočkách pak v pozdějších fázích hry vyústí v jejich hromadné zachraňování. Ve hře je 50 úrovní, v každém kole se nachází jeden kousek skládačky, a na hráče čeká za každých 10 nalezených kostek jedna bonusová úroveň. Za všech 50 kousků a splněné bonusové úrovně se zpřístupní dokonce i úroveň superbonusová.

Hra patří do série Herkulových dobrodružství.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.