@jvempire (02.03.2018 13:53): @Psyx (02.03.2018 14:18): Vy jste nějaký matadoři :) Jako mám projitejch všech 7 dílů, baví mě to, a achievementy sbírám rád, ale tady nějak nemám potřebu a asi ani trpělivost a možná schopnosti ty rekordy zdolávat. Stačí mi 3 hvězdy a pádim o level dál. Ale respekt vám všem ;)
@rikuhahl (02.03.2018 13:43), @jvempire (02.03.2018 13:53): Pokud máš prošlou celou sérii, tak vývojářský rekordy nejsou až tak těžký, většinou jsou jen pár vteřin za tou hranicí pro tři hvězdy. Takže stačí 1-2 pokusy pro level navíc. Ale přiznám se, taky mi zmíněný achiev naskočil předčasně, když jsem měl jen 47 map splněných v hlavní kampani, asi mi započítali i rekordy z bonusmap.
Zajímavé, dohraju čtvrtý bonusový level a najednou se splní achievement s vývojářskými rekordy :-) To je příjemné, chtěl jsem se na jeho plnění vykašlat.
Koukám, že poslední díly už u tebe pomalu klesaj na hodnocení, no popravdě je to furt to samý :) Já dávám všem dílum stejně. Teď hraju nějakou další podobnou hru od nich za nějakou archeoložku, princip stejnej, ale je to hrozně infantilní a příběh má proti tomu Hercules skoro oscarovej :D Pak přidám na DH, abych šířil osvětu :)