Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

1½ Ritter: Auf der Suche nach der hinreißenden Herzelinde

12.12.2008
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hra, která vyšla v Německu pod hlavičkou Warner Bros je point & click adventurou, která doprovodila do kin stejnojmennou filmovou komedii Tila Schweigera. Hra vypráví příběh rytíře Lanzeho, který je osobním strážcem princezny Herzelindy. Když je krásná princezna unesena Černým rytířem, skončí Lanze ve vězení. Zde se setkává s tlučhubou Erdalem, který se chlubí tím, že se s Černým rytířem zná osobně. Tím začíná jejich útěk ze žaláře a dobrodružná cesta za osvobozením krásné královské dcery.

Jako hráč v pěti kapitolách ovládáte hodně sebevědomého Erdala, jehož charakter vás přivede do řady víceméně humorných situací na pozadí středověkého prostředí. Hádanky nepostrádají logiku, netrpí jednotvárností a neopakují se. Při jejich řešení bohatě využijete rozsáhlý inventář a budete pracovat s interaktivním prostředím. Nechybí zde ani různé logické minihry, dialogové, vizuální, rozpoznávací i paměťové hádanky.

Některé z postav jsou nadabovány herci z doprovodného filmu, nechybí hlasy Tila Schweigera nebo Udo Kiera.


Poslední diskuzní příspěvek

Koukám, že v odkazech už to je, ale možná by neuškodilo to ještě trochu zviditelnit. Pro hru vyšla čeština.

Prej první hra od Daedalicu. Určitě uděláte zahráním jazzovi radost. :)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.