Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

1½ Ritter: Auf der Suche nach der hinreißenden Herzelinde

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.12.2008 PC
Vývojáři:
Daedalic Entertainment
Oficiální stránky:
http://wwws.warnerbros.de/ritter/
Hra, která vyšla v Německu pod hlavičkou Warner Bros je point & click adventurou, která doprovodila do kin stejnojmennou filmovou komedii Tila Schweigera. Hra vypráví příběh rytíře Lanzeho, který je osobním strážcem princezny Herzelindy. Když je krásná princezna unesena Černým rytířem, skončí Lanze ve vězení. Zde se setkává s tlučhubou Erdalem, který se chlubí tím, že se s Černým rytířem zná osobně. Tím začíná jejich útěk ze žaláře a dobrodružná cesta za osvobozením krásné královské dcery.

Jako hráč v pěti kapitolách ovládáte hodně sebevědomého Erdala, jehož charakter vás přivede do řady víceméně humorných situací na pozadí středověkého prostředí. Hádanky nepostrádají logiku, netrpí jednotvárností a neopakují se. Při jejich řešení bohatě využijete rozsáhlý inventář a budete pracovat s interaktivním prostředím. Nechybí zde ani různé logické minihry, dialogové, vizuální, rozpoznávací i paměťové hádanky.

Některé z postav jsou nadabovány herci z doprovodného filmu, nechybí hlasy Tila Schweigera nebo Udo Kiera.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.