Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

007: Licence to Kill

Quixel •  Consult Software (BBCMicro)
40
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

007: Licence to Kill je hra podle stejnojmenného filmu se známým agentem s povolením zabíjet, Jamesem Bondem. Tentokrát ho čeká nelehký úkol, pomstít smrt svého přítele Felixe Leitera, kterého zavraždil nechvalně proslulý narkobaron Franz Sanchez.

Jde o akční shora viděnou arkádu, ve které si vyzkoušíte pilotování vrtulníku a spoustu dalších agentských aktivit. Hned v první misi máte za úkol přeletět nad nepřátelským táborem, přičemž pozemní síly vás na pokoji jen tak nenechají a vy jim můžete střelbu opětovat. Na konci mise musíte z vrtulníku vyskočit a jít dál po svých.
Na druhou misi jste vyzbrojeni pouze pistolí s pár zásobníky. Střeliva je málo, ale občas vypadne i ze zabitého nepřítele. Po úrovni jsou také rozmístěny explozivní sudy, které udělají kus práce za vás. V dalších misích si mimo jiné také například zajezdíte v autě. Váš život chrání neprůstřelná vesta, která vydrží pouze čtyři zásahy, pátý znamená ztrátu života a restart úrovně. Hra se nedá ukládat a na její dokončení máte pouze pět životů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.