Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Prosincová vytrvalostní soutěž (3/4 - týden uživatelských profilů)

Po minulém hektickém týdnu komentářů přichází vyhodnocení druhé, více než poklidné, části naší soutěže o 3 originální hry. Již tradičně se dozvíte také soutěžní zadání týdne následujícího.

Týden vývojářů byl možná ještě víc klidnější a mírumilovnější než jsme čekali a jeho vyhodnocení nebylo zase tak složité jako minule. Někteří uživatelé se dokázali vyburcovat k opravdu pěkným výkonům a jejich výtvory se nám příjemně četly a schvalovaly. O to těžší se ukázalo rozhodování o "zadních" pozicích, kde byly počty schválených editací u jednotlivých uživatel velmi vyrovnané. Mezi vítěze druhého kola se neprobojoval ani jeden oceněný uživatel z kola přecházejícího, takže celá soutěž je stále vyrovnaná, o výsledném pořadí bude pravděpodobně rozhodovat velice málo. A nyní už pořadí druhého týdne:

1. místo2. místo3. místo4. místo5. místo
DannyVyridaNateLoganRonikFlynn
+5 bodů+4 body+3 body+2 body+1 bod

Umístěným gratulujeme (bonusové body jsou rozeslány).

3/4 - týden uživatelských profilů

Třetí část naší vytrvalostní soutěže bude spíše odpočinková, ale přesto hodně kreativní. Budete mít týden na to (standartně do sobotní noci), abyste si upravili a vylepšili uživatelský profil a dali ho k posouzení porotě. Ta bude posuzovat samozřejmě obsah a hodnotu textu, ale hlavně vítáme dobré nápady, zpracování a celkovou "vypiplanost". Fantazii se meze nekladou a rádi se necháme překvapit. Jedná se o jedinou část soutěže, která zvýhodňuje uživatele, kteří udělali něco s předstihem - ti, kteří si svůj profil více či méně pravidelně aktualizovali, to nyní budou mít snadnější. Abychom nemuseli procházet všechny (i prázdné a neudržované) profily, svou připravenost dáte najevo odesláním zprávy "Profil připraven!" dh poštou na Memphisův účet. Případné dotazy opět směřujte do diskuze níže. Přejeme hodně dobrých nápadů.


Diskuze ke článku

< >
Já tipuju, že za týden memphis spustí sekci odkazy na plno a poslední disciplínou bude přidáváni odkazů ke hrám :-)
To Ronik: I já bych si tipl na přidávání her, na což se těším asi nejvíc, tak nějak mám na to chuť, ale nechám se překvapit.
I když je to dobrá soutěž, tak souhlasím s montanou, ve špatnou dobu. V druhým týdnu soutěže jsem měl frmol ve škole a poslední na co jsem měl náladu, tak psát texty k vývojářům. Ale tak teď už to bude lepší a na poslední týden se fakt naboostuju, ať to bude co to bude :-D
Nahazování tvůrců je moc mechanická práce. Právě komentáře a úpravu profilu jsem už měl delší dobu v plánu, což se mi nyní náramně hodí.
Mě taky překvapuje, co tam dělám. Jen jedna editace, na kterou jsem měl našlápnuto už asi 14 dní, tak jsem ji dodělal :-). Každopádně třebas já finishuji semestr a jediné, na co si občas udělám čas, je TF2 nebo L4D a i to bych teoreticky neměl dělat :-D.
Mi se nechtělo. Počítal jsem s tím, že jich každý udělá hodně. Teď se biju do hlavy, kdybych nebyl líný, tak jich stačilo pár udělat a mohl jsem se taky objevit mezi pěti. Jsem cyp.
Njn, v prvním týdnu to bylo o vyjádření vlastního názoru a to jde některým lidem samo, ale u vývojářů už je třeba trochu ty informace hledat a taky angličtina mohla být dost zásadní problém. Upřímně mě taky dost překvapilo, že se nezúčastnil nikdy z výherců z minula!
uprimne receno, nizky pocet uzivatelu, ktery se do druheho kola zapojil me celkem prekvapil. jiste umisteni mezi petkou by mel i uzivatel s pouhymi tremi dobre pridanymi vyvojari, coz je smesne nizke cislo. tak nevim jestli je originalka dle vlastniho vyberu prilis malym lakadlem, zadani bylo obtizne (znacne pochybuji) nebo za to muze vseobecna lenost. Tipuji posledni duvod.
Díky za gratulace! I když podle účasti se nás zúčastnilo snad jen těch pět nahoře, takže místo na stupních vítězů bylo skoro jisté :-D

Memphis: Těch +50 bodů mě fakt potěšilo. Za jeden týden jsem se vyhoupl na čtvrté místo mezi uživateli... ještě pár takových soutěží a mám tě :-D
Blahopřeju výtězům z druhého kola. Jinak třetí kolo zajímavé a originální, taky zkusím něco vytvořil, ale hlavně jsem zvědavej na ty nejlepší. GL
na vyhodnocovani profilu je opet vyhrazena nedele, tudiz az do konce "etapy" je mozne svuj profil zkraslovat dle libosti:)
MCZ: Mno, upravovat ti ho nikdo nezakáže, ale vystavuješ se riziku, že bude posouzen dříve než to stihneš. Ale předpokládám, že se to bude vyhodnocovat tak nějak naráz ke konci týdne... plní to hlavně funkci upozorňovací.
Když napíšu "Profil připraven!", můžu ještě profil do konce kola upravovat anebo se bude posuzovat okamžitě po přihlášení?
První 2 místa jsem si tipl dobře. Gratuluji 5 nejlepším v 2 kole.

3 kolo se mi zdá dost podivné, ale tentokrát zkusím něco sesmolit.