Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Prosincová vytrvalostní soutěž (2/4 - týden vývojářů)

První část naší prosincové soutěže (týden komentářů) je za námi a nezbývá než přijít s vyhodnocením a zadáním týdne následujícího...

Týden komentářů, jakožto startovací disciplína prosincového čtyřboje, řádně prověřil vaše klávesnice - celkem bylo za dobu šesti soutěžních dní napsáno 180 komentářů, kteréžto naše porota musela přečíst (a že někteří se opravdu rozepisovali :)) a vybrat pět nejlepších "komentářníků". Úkol to vpravdě nebyl lehký, ale o něco méně vyhrocenější než určování vítězů první soutěže, kde nás zachvátila téměř panika. Přece jen, je to teprve první část a níže uvedení pánové ještě zdaleka nemají nic jisté.

1. místo2. místo3. místo4. místo5. místo
H34DfakSatanBursoftCaelos
+5 bodů+4 body+3 body+2 body+1 bod

Umístěným gratulujeme (bonusové body jsou rozeslány), vykročili jste správnou nohou, ale ostatní nemusí zoufat, přichází další týden:

2/4 - týden vývojářů

Správa vývojářských studií se stala nedílnou součástí databáze ihned poté, co byla v srpnu zavedena. Desítky vývojářů už byly editovány, doplněny o loga a popisky, ale spousta jich zatím zůstává ve výchozím stavu. Proto bude další týden věnován jim - úkolem je vylepšit co nejvíce vývojářů o loga či zajímavé informace. Tato disciplína patří mezi ty lépe vyhodnotitelné i díky bodovému ohodnocení za editace, které odpovídá rozsahu změn a hodnotě přidaných informací (obvykle systémem: logo - 1 bod; základní info - 1 bod; popisek - 1 až 3 body dle rozsahu a zajímavosti). Věříme, že se této disciplíny chytí i ti, kteří třeba neměli náladu na psaní komentářů či je díky jejich množství přešla chuť. ;) Před editací vývojáře si prosím pořádně zkontrolujte v seznamu aktuálních návrhů, zda už se něčí návrh na editaci daného studia neschvaluje. Nově se v něm zobrazuje i důvod editace (prosíme o jeho vyplňování), takže můžete své akce lépe plánovat. Případné dotazy opět směřujte do diskuze níže. Hodně štěstí.


Diskuze ke článku

< >
Poznámka: Vývojáři přidaní do půlnoci a schválení později se samozřejmě budou započítávat. Vyhodnocení opět v neděli o půlnoci.
Ti vývojáři je hlavně náročnej nápad, protože veškerý stránky studií jsou v eng. takže překlad nutnost. Díky škole+práci to taky trochu nedávám, ale něco jsem našel, co v DH ještě není, takže se pokusím to spytlíkovat. Hodně štěstí a nervů všem zůčastněným...
Ač jsem se nezúčastnil, musím říct, že vítěz byl vybrán spravedlivě. :-)
Taky mockrát děkuju adminům a VIPům. Škoda, že se ta soutěž rozbělha takhle pozdě.. mám teď málo času kvůli škole... ale v práci hodlám pokračovat.. ti vývojáři dobrej nápad.
Alone in the Dark byl myslím jeden z těch kratších.:-)) Hlavně že se to dalo číst, díky.
priznavam, ze kdyz jsem narazil na nekolik tvych ultrakomentu (lepe receno minirecenzi), moje reakce byla neco na zpusob: "ohhh a tohle musim vsechno precist!!?" ... ale cetlo se to fajne, napriklad alone in the dark:)
OOO, děkuji adminstvu, to jsem opravdu nečekal. Ta zmiňovaná délka je mířena na mě, hehe, ale věřte že o dobrých hrách bych dokázal psát několika stránkové referáty a ještě by se tam nevešlo všechno. Tak díky za trpělivost. :-))
MCZ: no já momentálně net na PC nemám, takže všechny komentáře a vůbec vše co zde dělám, dělám v mobilu, přes Operu mini 4.2, takže ono se moc v mobilu s textem pracovat nedá:)
Velmi si vážím vaší přízně a ocenění mé snahy, díky chlapi :)
Hmmm, konečně něco zajímavějšího. Já osobně musím komentáře psát relativně krátkou dobu po dohrání/oprášení nějaké hry (jinak se mi z hlavy vytratí ty záporné části hry) a pak to je ještě míň objektivní než normálně... Kdežto k vývojářům stačí umět používat google, umět anglicky a mít trochu času. Škoda že toho posledního mám tak málo :-)

PS: Blahopřeji vítězům i poraženým.
Caelos: nevím jak ostatním, ale mně se tvé komentáře velice špatně čtou; což tak nějak vylučuje, že bych je označil za kvalitní :-). Co jsem tak zhlédl, bude to nejspíše proto, že příliš používáš jednoduchých vět a souvětí max. o dvou větách.
Doufám, že mi zas nějaká sketa pošle sítí 500V aby mi bouchl komp pod nohama :-) Ale co bych pro Mirrors Edge neudělal :-) Zkusim vyplnit magickou 100vku snad to bude stačit :-)