Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Wolf

Wolf

41 let • ČR - kraj Moravskoslezský

Komentář

Přejít na komentáře

Wing Commander III: Heart of the Tiger

  • PC 80
Ó, to je mi ale čest, napsat první komentář k této hře! Jak je to možné, že tu ještě nikdo nic nenapsal? Je třeba to napravit :)
Po dlouhých 15-16ti letech zase dohráno a upřímně, zábava to byla úplně stejná jako kdysi!
První mise, první sestřelený kocour, první rozhovor s Hobesem na palubě "letadlové" lodi TCS Victory, první návštěva místního baru, kde se můžeme jednou i řádně ztřískat a pak vlézt do lodi a snažit se něco sestřelit, jenže hle, jde to nějak zle, není přehozené ovládání? A nereaguje nějak pomalu? A vlastně proč to pořádně nestřílí? jóó, to ten chlast, ten za knipl nepatří :)
Celou hrou se nám táhne příběh o odvaze, dobrodružství, zradě, smrti a i na tu lásku přeci jen dojde, prostě klasická sci-fi opera a na konci samozřejmě přijde i nějaká ta záchrana všehomíra. Celé to místní story je nám prezentováno pomocí filmových sekvencí, na které jsem ve svých mladých letech čuměl s otevřenou tlamou, dnes je to spíše úsměvné a z důvodu komprese je někdy třeba zapojit fantazii, ale i tak vás to dokáže vtáhnout do příběhu a za soudruhy ve zbrani se budete rádi vracet, stejně jako já.
Délka je tak akorát (u mne cca 11 hod), celé to pěkně odsýpá, že ani nevadí to, že mise jsou vesměs pořád stejné, ale honba za sestřely vás bude hnát stále dále.
Obtížnost je volitelná a už od úrovně ACE to při některých misích je orpavdu výzva - nepřátel je zatraceně hodně!Když už je zle, je možno přímo v průběhu mise obtížnost snížit, takže se nedostaví ani frustrace z neschopnosti splnit misi.
Grafika a vše okolo je poplatné době vzniku, ale žádná hrůza to není a kupodivu to běží v SVGA režimu 640x480.
Pokud chcete o hře vědět více, koukněte třeba do zajímavostí :)

Pro: Klasická sci-fi příběh, akce, rozhovory s lidmi na palubě, kočičáci :)

+18