Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Wolf

Wolf

39 let / ČR - kraj Moravskoslezský

Komentář

Přejít na komentáře

Syndicate

  • PC 70
Po dlouhých 19ti letech jsem se dostal k této hře. I když, kdysi jako malé vlče jsem to zkoušel hrát, ale byl jsem v té době hodně mlád a neuměl anglicky a tak to byl asi hlavní důvod, proč jsem do syndikátu nějak hlouběji nepronikl. Je čas to napravit :)

Jako šéf syndikátu řídíme operace svých agentů v cca padesátce misí po celém světě, který je rozdělen na teritoria ovládané ostatními syndikáty. V případě úspěšného splnění úkolu nám dané teritorium připadne a pomocí daní z něj můžeme z nebohých lidiček ždímat peníze do syndikátní kapsy. Tyto finance nám poslouží k financování vývoje nových doplňků pro agenty jako jsou silnější ruce či k vývoji nových zbraní a technologií.

Na celé to dění se díváme z isometrického pohledu, grafika je správně detailní a běhá na tu dobu v nestandardním rozlišení 640x480 avšak v nižší barevné hloubce a tak je vše laděno do hnědočernožluta a trochu bíle a někdy i zelené :) ale vytváří to správnou neutěšenou atmosféru budoucnosti (mimochodem voda je v této hře černá).

Hraje se to fajn cca do půlky je to zábava, vymýšlíme nové zbraně a vylepšení, pak je ale vše vyzkoumáno, mise se pořád opakují, naši terminátoři jsou skoro nesmrtelní (pokud tedy nehrajeme jako úplné lamy). Pak jde křivka zábavy spíše dolů , není to sice úplná nuda, ale hra už opravdu nenabídne nic nového, grafika je také stereotypní, všechna města vypadají stejně a ani jejich architektura se nemění, je jedno jestli jsme v Evropě či Asii.

Ale ve výsledku, hraje se to dobře, škoda že na nás na konci nečeká žádné outro, jen titulky autorů :(

Každopádně na svou dobu ojedinělý počin, který stojí za to vyzkoušet i dnes.

Chcete vedět více? odkaz

Pro: Námět, agenti, grafika, zábava

Proti: Po cca půlce už je to pořád to stejné, opakující se grafika, outro

+14