Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Lucas • http://www.youtube.com/user/TheVyrida • ČR - kraj Moravskoslezský

Komentář

Přejít na komentáře

NHL 98

  • PC 100
Můj nejoblíbenější ročník této dobře známé hokejové série od EA Sports. Uznávám, že do mého celkového hodnocení se promítla spousta nostalgických vzpomínek a taky fakt, že se jedná o mojí úplně první koupenou originálku v kamenném obchodě za tehdy nekřesťanské peníze.

Do doby než se mi NHL 98 dostalo do rukou jsem znal prakticky jen staré 8-bitové hokejové hry z Nintenda ( NES ) a DOSovou klasiku Face Off!, která mě dokázala jen tak na hodiny zabavit tím, že jsem si vyměňoval a editoval soupisky týmů z tehdejší doby. Takže o nějakým 3D hokeji se mi nezdálo ani v těch nejmokřejších snech. Nebyla to však jenom grafika, ale i dabing komentování dění na ledě, skvělé graficky zpracované menu a úžasný rockový soundtrack, který vás nabudil, ještě před vstupem na led.

Není ani na škodu připomenout, že jak perfektně hra vypadala, tak se i skvěle hrála. Velkým příjemným překvapením, byla multiplayerová konfigurace hratelná se standardní počitačovou výbavou ( klávesnice - hráč č.1 / myš - hráč č.2 ), což jenom dokazuje má slova, jak lehoučce se vše hrálo a kolik zábavy hra obsahovala.

Ikdyž jsem u hry neztvrdnul, tak dlouho jako v případě NHL 2000, tak musím hodnotit téměř nejvyšší známkou, protože tento ročník pro mě znamená mnoho krásných herních zážitků a nezapomenutelných dramatických chvil.

Pro: Jednoduchá hratelnost, komentář, soundtrack, grafické zpracování menu hry, multiplayer, národní celky, oficiální license,

Proti: Pouze 1 sezona, nefungujicí přestupy ( počítač přijme všechny vaše nabídnuté výměny )

+13