Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš • 21 let • Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

Titanfall 2

  • PC 100
No co mám říct na Titanfall 2 jsem se zezačátku moc netěšil i když mě jednička celkem bavila tak mi vadilo, že je to pouze multiplayerová hra ve které není příběhová kampaň, ale když jsem se dozvěděl, že ve dvojce bude tak už mě to začalo zajímat.
Takže jako první klad tu je právě single-player který je skvělý hlavně díky dvěma hlavní postavám jedním z nich pilot titána Jack Cooper který na rozdíl od jiných hrdinů ve střílečkách mluví a během kampaně si vždy během nějakého dialogu vyberete ze dvou možností co říct což je dost dobrý ale občas mi vadilo, že tahle možnost se objevila během nějaké přestřelky, takže jste se nemohly moc soustředit ale jako zápor bych to nedával. A tím druhým hrdinou je váš titan BT-7274 který je prostě skvěly a dokonce občas hodí nějaký ten vtip kvůli tomu, že je to prostě robot který nechápe lidské emoce, ale stejně jsem si ho zamiloval.
Jako další tu je grafika, která sice není žádná špička ale na to že běží už na trochu starším Source enginu tak vypadá dost dobře a k tomu si přidejte dost dobrou optimalizaci a pěkné prostředí. Když jsem zmínil grafiku tak musím i zvuky zbraní a soundrack který je také skvělý. Také nesmím zapomenout na mise, které mají skvělý dizajn a v jedné misi dokonce cestujete časem. A jako poslední klad ze singlu tu je perfektní dynamika během akce takže skákání, běhání po zdech je výborné a během akce když se to naučíte, ovládat to dobře vypadá.
A teď multiplayer co bych k němu mel říct asi to, že mě prostě baví a to je celkem vzácnost třeba poslední multiplayer který mě bavil tak to bylo u Battlefield 3 a to už je dost dlouhá doba takže tuto hru budu hrát dál. A verdikt pro mě osobně je to dokonalá hra ano najdou se zde nějaké chyby, ale ty se dají skvěle přehlednou a já osobně doufám, že série Titanfall se rozroste aspoň o jeden díl 100%.

Pro: Příběh je sice klišé ale je zábavný, skvělý multiplayer, grafika, optimalizace, humor, hlavní postavy, prostředí, dynamická akce, hratelnost, zvuky zbraní a soundrack,

Proti: Nic mě nenapadá.

+17