Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš • 21 let • Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

Dying Light

  • PC 95
Po Dead island jsem se bál že mě to bavit nebude ale tohle je pro mě osobně nejlepší zombie hra kterou jsem hrál. Jako první hodně povedený klad je parkur který je provedený na jedničku a pohyb po městě je krásně plynulí a je dost zábavný. Jako další tu jsou souboje a vylepšování zbraní které je podobné jako jako v Dead island můžete si dát na zbraň baterii nebo svářečku. Také se mi hodně líbí styl levelování postavy takže když běháte po městě tak se vám zlepšuje pohyb a když zabíjíte nepřátele tak síla a za plnění hlavních a vedlejších úkolu dostáváte body přeživšího. Jako další je jednoznačně grafika která je překrásná ale trochu to kazí mimika některých postav a opět optimalizace která mohla být lepší. Ale co je na hře fakt super tak je střídání dne a noci zatím co ve dne jste vy ten lovec tak v noci se z lovce stáváte obětí ale když zůstanete v noci chodit venku tak dostáváte dvojnásobek zkušeností. A jako poslední je prostředí které je krasné a na míru udělané prostředí pro parkur a druhy nepřátel kterých je tu hodně. No hra mě bavila a považuji to za nejlepší zombie hru jsem kdy hrál a pokud vás bavil Dead island tak si myslím že vás bude taky jo a má to super dabing který je prostě skvělí.

Pro: Grafika, chytlavý béčkový příběh, parkur a souboje, prostředí, levelování postavy, střídání dne a noci, vylepšování zbraní, dabing, hodně druhů nepřátel.

Proti: Optimalizace, mimika některých postav.

+12 +15 −3