Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš • 21 let • Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

Deus Ex: Mankind Divided

  • PC 95
No hra mě ze začátku moc nebavila, ale asi po dvou hodinách kdy jsem chodil po Praze a plnil všechny vedlejší úkoly tak jsem se do hry zažral. Jako první příběh, který ne tak trochu klišé ale mě bavil pak tu je prostředí Prahy které je dokonale udělaná až na to že ty nápisy jsou které, jsou asi z nějakého internetového překladače tak jinak super někteří kolem jdoucí mluví česky a to je super. Jako další tu je grafika, která ne překrásná ale ta optimalizace mohla být lepší, ale není to tak strašné. RPG prvky tu opět fungují, jak mají a augmentace je tu dost. Také se mi líbí, že se hra stejně jako její předchůdce dá dohrát tak že nikoho nezabijete během celé hry já to v nějakých pasáží zkoušel ale, když mi to nevyšlo tak přišly ke slovu pistole. Jak už jsem řekl tak české nápisy nejsou dokonalé a mimika obličeje vedlejších postav na takto velkou hru prostě mohly být lepší. Jinak je to výborná hra po všech stránkách, která určitě zabaví fanoušky RPG mě rozhodně bavila 95%.

Pro: Příběh, grafika, prostředí, vedlejší úkoly, prozkoumávaní prostředí, vylepšování postavy a zbraní, dabing hlavní postav i vedlejších, stealth a akce.

Proti: Optimalizace, mimika některých postav.

+10 +12 −2