Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš • 21 let • Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

Darksiders III

  • PC 90
Dostal jsem co jsem čekal. Skvělé pokračování této série, která se se pro mě stala konkurencí série God of war.
Tak a teď si řekneme klady. Jedním z prvních je hezky stylizovaná grafika, stejně jako v předchozích dílech a dobrá optimalizace. Ke grafice se dá přidat hezký Design světa, který je pěkně různorodý a na každém rohu na vás čeká nějaké to překvapení. Pak bych zmínil příběh, který mě prostě bavil a nemám k němu žádné výtky. Jako další tu je soubojoví systém, který je lehce předělaný od minulého dílu a zároveň obtížnost je vyšší a občas mi to připomínalo Dark Souls. Další tu jsou zbraně, kterých není tak mnoho jako ve dvojce ale stačí to ke každé zbrani teda kromě biče a vrhacího disku pojí jedna podoba Fury kterých je 4 a každá má své pro i proti a v různých lokacích je musíte kombinovat například v podzemí, kde je je láva je sám hodí ohnivá podoba a nebo v lokaci kde je voda se vám hodí třeba ledová aby jste mohly chodit po zamrzlé vodě. Pak tu jsou postavy ty jsou všechny skvělé hlavní hrdinka se sympatický obchodník Vulgrim je správný zmetek a nebo samotný hříchy, který jsou hlavními nepřátelé. K obyčejným nepřátelům, které potkáváte pořád tak řeknu, že je dost druhu a některý vám dají zabrat.
A co bych dal jako zápor tak hudbu protože jsem zažíval to samé co u jedničky, když chodíte po lokacích tak ujde ale v soubojích tomu chybí šťáva co byla ve dvojce. Tak a na závěr je to skvělé pokračování a už se nemůžu dočkat 4 dílu 90%

Pro: Příběh, postavy, grafická stylizace, optimalizace. prostředí. soubojový systém, obtížnost, zbraně, druhy nepřátel, bossové.

Proti: Bohužel hudba.

+16