Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš • 21 let • Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

Darksiders II

  • PC 100
Hned jak jsem dohrál první díl tak jsem si druhý díl musel koupit a u teto hry platí to, že se člověk chybami učí tak to tady platí dvojnásob. Co je stejné jako u prvního dílu je grafická stylizace která má zase komiksový nádech který sem do této hry prostě sedí ale co je mnohem lepší od prvního dílu tak jsou, světy ve kterých se pohybujete i když jsem říkal, že v jedničce jsou světy krásné tak tady jsou otevřenější a živější. Stejně jako prvním díle se mi tu líbí mytologie a v tom případě i příběh, který většina lidí považuje za stupidní ale mě se to prostě líbí.
Jako jedna z novinek tu je hlavní hrdina, který je opět jezdec apokalypsy, ale tentokrát to není Válka ale Smrt a právě s novým hrdinou tu přicházejí nové možnosti pohybu na rozdíl od Války je Smrt rychlejší, takže místo krytí to máte uhýbání a mnohem více akrobatických částí které jsou sice okopírované ze série Prince of Persia, ale jsou skvělé. Také tu máme rozšíření v RPG prvkách takže za zabíjení nepřátel a plnění úkolu dostáváte zkušenostní body, za které si kupujete nové schopnosti a také nové zbraně a vybavení které si kupujete u obchodníku za mince, které můžete najít například v truhlách.
Ve hře se také nacházejí vedlejší úkoly, které jsou také skvělé. Ve hře se taky občas zastavíte stejně, jako v prvním díle si vyřešíte nějaké hádanky, které sem prostě patří, Jako další klad jsou postavy a jejich dabing. To co bylo od prvního dílu vylepšené tak to jsou boss fighty které konečně mají šťávu a jsou cool a k tomu taky pomáhá výborná hudba která i během obyčejného chození po lokací a i během soubojů je skvělá. Co bych ještě dodal, asi jen to že to je jedna z nejlepších her kterou je hrál a už se nemůžu dočkat třetího dílu. To že jsem říkal že Darksiders je vyrovnaný konkurent God of War tak tady to platí dvojnásob za mě je to prostě 100%.

Pro: Příběh, grafická stylizace, prostředí, hádanky, vylepšování zbraní a postavy, množství zbraní a vybavení, postavy a jejich dabing, hudba, bossové, druhy nepřátel.

Proti: Nic.

+19