Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš • 21 let • Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

Crysis

  • PC 95
Tato hra rozděluje hráče do dvou skupin pro některé to je pouze grafické technologické demo aby ukázali že hry mohou mít skvělé grafické zpracování a ta druhá skupina, do které patřím i já tak to berou jako plnohodnotnou střílečku která má podle mě výborný příběh a hlavně tu grafiku.
No jako první zmíním tu grafiku, která i po desíti letech vypadá výborné a také si to mnoho hráčů nemohlo zahrát na plno v době vydaní, protože hra měla špatnou optimalizaci, ale dnes to pro mě pořád patří grafické špičce. Příběh není sice nějak přelomový, ale mě se líbí, má logiku a i atmosféru.
A asi nejlepší klad je nanooblek který máte po celou dobu hry na sobě a můžete být díky němu neviditelný, neprůstřelný nebo super silný a právě na to sází hratelnost můžete prohodit nepřítele domem nebo na něj něco hodit, a nebo klasicky zastřelit, možností je dost také se mi líbí možnost upravit zbraně přímo během akce a jako poslední klad je asi částečně otevřené prostředí ostrov na kterém se děj odehrává a díky rozmanitosti a dostatečně zničitelnému prostředí má prostě svoje kouzlo. Jako zápor mě toho moc nenapadá, jsou to drobnosti jako třeba bugy nebo ta optimalizace to se dá bez problémů přehlédnout 95%.

Pro: Příběh, grafika, prostředí, vylepšení zbraní, nanooblek a možnosti likvidace ve zničitelném prostředí.

Proti: Bugy, optimalizace.

+24