Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Tomáš • 21 let • Čechtice (ČR - kraj Středočeský)

Komentář

Přejít na komentáře

Assassin's Creed IV: Black Flag

  • PC 100
Koukal jsem se do seznamu svých komentářů a napsal jsem svůj názor na většinu her, kterým jsem dal 100%, ale tu hru které jsem toto hodnocení dal první, tak tam nemám a to je Assassin's Creed IV: Black Flag, který je podle mého skromného názoru nejlepším dílem této série. A proč? Tak to jsi jdeme říct jako první zmíním příběh, který podle mě v této sérii byl zatím nepřekonán. Konečně tu nemáme věčný souboj mezi Asasíny a Templáři, ten tu je pouze v pozadí a sleduje příběh mladého pirátského kapitána Edwarda Kenwaye, kterému jde jen o to, aby vydělal dost peněz a mohl si žít bezstarostný život a v pohodě si dožít se svou ženou. Sice se to muže zdát jako jednoduchý příběh, ale kdybych ho tu měl rozepsat celý, tak tu popíšu tunu stránek. Takže za příběh dávám palec nahoru. Pak tu jsou postavy a všechny jsou dokonalé, nejvíce vyčnívá hlavní hrdina Edward a pak Černovous a to je pro mě ekvivalent skvělé vedlejší postavy, o kterou se bojíte a v něčem zastínil právě i Edwarda. Třeba v jeho receptu na to, jak se stát nejobávanějším pirátem všech moří. Takže za postavy dávám taky palec nahoru. Pak tu je grafika, ta je nádherná a společně s prostředím je to skvělá kombinace a několikrát jsem se zastavil uprostřed moře a koukal jsem na západ slunce. To je i po 5. ti letech dokonalé. Když jsem zmínil grafiku, musím zmínit ozvučení a hudbu. Já tomu nemám co říct, to je dokonalost sama. Ve hře jsou skvělé jak hlavní, tak i vedlejší aktivity od potápění až po dobývaní pevností, vyrabování plantáží a mnoho další, takže je tu toho dost a je to výtečné. Konečně přistoupím k tomu hlavnímu, kvůli čemu tuhle hru miluju. Jsou to bezkonkurečně námořní bitvy. Pane Bože, ty jsou tak úžasné, a když bojujete s nějakou velkou lodí a do toho vám začne bouře, tak to se můžou jít Piráti z Karibiku 3 se svou bitvou ve vodním víru vycpat. Tohle je pro mě vrchol epičnosti. Jak asi chápete, tak tahle hra je pro mě dokonalá. Sice jí překonal Zaklínač 3 a Kingdom Come: Deliverance, ale jedno jí tyhle hry nevezmou, to její prvenství, který jsem dal 100% a dlouho se taky držela na vrcholu mých nejoblíbenějších her. I když je teď už na třetím místě, je pořád dokonalá na 100%.

Pro: Příběh, hlavní a vedlejší postavy, grafika, humor, prostředí a jeho velikost, hudba a ozvučení, souboje na souši tak i na moři, Hlavní a vedlejší úkoly, no prostě vše co ve hře je.

Proti: Nic.

+16