Xzone.cz – Vyhrajte luxusní PlayStation herní koutek v hodnotě 250 000 Kč!
Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
SilentWolf

SilentWolf

25 let

Komentář

Přejít na komentáře

Beast Blaster

  • PC 5
Výzva 2017 - zapomenutý kousek.

Inu, tak jsem jednoho dne obdržel náhodný klíč jako dárek k objednávce. Mohu si tedy odškrtnout bodík výzvy a zároveň zjistit, jaké hry se mohou na Steamu nacházet. A je to vážně hrůza.

Hra je jakousi variací na angry birds, jen místo střílení kladete dynamit. Ta hra by mě urazila i na mobilu a zdarma. Natožpak jako placená PC hra. Fyzikální model prakticky neexistuje, žádného kutálení se nedočkáte - všechno jakoby vážilo tunu. Hrany objektů jsou mnohdy neviditelné a tak obluda podivně levituje ve vzduchu, místo toho aby spadla. Hra měla dokonce několik bugů, kdy mi neuznala postup. Když zmenším rozlišení, tak ani nevidím celou obrazovku - no, je to vážně zážitek.

Dokážu si představit, že takhle mohou vypadat první projekty začínajících tvůrců her. Taky jsem měl v absolventské práci nějaké kolizní problémy a byla to spíš taková drobná hříčka. Ale to je v pořádku - já za to nechtěl peníze a nikde to nešířil.

Pro: Měl jsem ji "zdarma".

Proti: Vše - nechápu jak to mohlo projít nějakým schválením a obdržet cenovku.

+10+10 / 0