Beast Blaster

01.03.2016

Logická arkáda Beast Blaster od Zonitron Productions našla inspiraci ve známé sérii Angry Birds. Narozdíl od her finského studia Rovio Mobile zde nedostanete k dispozici prak, ale dynamit, který můžete umístit kamkoli v dané úrovni a likvidovat tak různě barevné příšerky.

K dokončení levelů musíte využívat rozmístění krabic, raket a dalších předmětů, různě rozmístěných po herní ploše. Osvoboďte tvory, uvězněné v klecích, od nečestných tyranů.

Tak jsem začal výzvu zapomenutým kouskem, který jsem dostal jako dárek k objednávce Shadow of Mordor.

Ach ta trýzeň. Nikdo to prosím nikdy nehrajte a ani nad tím neuvažujte. Je to regulérně nejhorší hra, jakou jsem kdy hrál. Jediné plus je, že si to odehraji hned ze startu

Výzva 2017 - zapomenutý kousek.

Inu, tak jsem jednoho dne obdržel náhodný klíč jako dárek k objednávce. Mohu si tedy odškrtnout bodík výzvy a zároveň zjistit, jaké hry se mohou na Steamu nacházet. A je to vážně hrůza.

Hra je jakousi variací na angry birds, jen místo střílení kladete dynamit. Ta hra by mě urazila i na mobilu a zdarma. Natožpak jako placená PC hra. Fyzikální model prakticky neexistuje, žádného kutálení se nedočkáte - všechno jakoby vážilo tunu. Hrany objektů jsou mnohdy neviditelné a tak obluda podivně levituje ve vzduchu, místo toho aby spadla. Hra měla dokonce několik bugů, kdy mi neuznala postup. Když zmenším rozlišení, tak ani nevidím celou obrazovku - no, je to vážně zážitek.

Dokážu si představit, že takhle mohou vypadat první projekty začínajících tvůrců her. Taky jsem měl v absolventské práci nějaké kolizní problémy a byla to spíš taková drobná hříčka. Ale to je v pořádku - já za to nechtěl peníze a nikde to nešířil.

Pro: Měl jsem ji "zdarma".

Proti: Vše - nechápu jak to mohlo projít nějakým schválením a obdržet cenovku.