Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Hououin Kyouma / Mad scientist / ČR - kraj Praha

Komentář

Přejít na komentáře

Sven Co-op

  • PC --
Ke Sven Co-op se těžce píše komentář, protože všechno, co by někdo o hře chtěl vědět se dozví z její popisu. Pokud jste někdy toužili zahrát si s kamarádem hlavní příběh Half-Life a jeho dva datadisky (plus zapomenutý Decay pro PS2), nebo nespočetné množství modifikací jako They Hunger a Afraid of Monsters a vlastních map tak Sven Co-op je hra pro vás.

Procházet mapy s kamarády může být opravdu zábava a přejít do nepředvídatelných situací při kterých jsme se dost nasmáli. Při vyšším počtu hráčů ve hře dochází k pěknému chaosu a vzájemná komunikace je téměř nemožná. Na jednom serveru může být najednou až 32. Od původní hry se liší jen v drobnostech jako AI, fyzika a méně loading obrazovek, grafika a zvuk jsou víceméně stejné. Takže pokud jste z nějakého důvodu ještě nehráli původní Half-Life tak si ho v něm můžete zahrát zadarmo.

Podobně jako sandboxy typu Garry's Mod, Sven Co-op je hra, která je tak zábavná, jak si ji víte sami umíte udělat. Není to pochopitelně tak dotažené jako kampaň k Portal 2 a jiným moderným hrám, ale v tom je její šarm.

Pro: Všechno je zábavnější s přáteli

Proti: Pokud nejste fanouškem původní hry tak vás hra neosloví

+12