Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Overcooked! 2

  • PC 85
Konečně cooperativní masakr, jestli nemáte přítelkyni, tak k tyhle gamese si jí musíte pořídit a naopak ty který už přítelkyni máte, tak pozor aby u vás nezavládla tichá domácnost na týden... :)
Jak napovídá název, bude se vařit, vařit na čas a v spolupráci aby jste dokázali vyřídit v co nejkratší čas co nejvíce objednávek. Ze začátku vše vypadá mile, grafika, obtížnost, hezké prostředí, živé barvy... Časem se to vše změní do obludných rozměrů a jestli budete chtít triple * budete muset dělat vše správně a ani jednu objednávku nezkazit.

Vidno že vývojáři strávili na testování hodně hodin a vše je přemýšlené do posledního puntíku. Na začátku nové kuchyně musíte zvolit taktiku dle toho kde jsou zásoby, kde je místo na vaření, smažení, pečení a poté domluvit kdo co bude dělat. K tomu musíte kompletovat objednávky na čistý talíř co u toho shonu není jednoduché zabezpečit.

V tom celém řádění nastávají vtipné situace, které až tak vtipné nejsou když se zopakují už po 50x, ale není nic nad to když utíkáte s kompletovanou objednávkou na odevzdání a spadněte i s ní do vody :D anebo chcete hodit ugrilované kuře spoluhráči a hodíte ho až někam pánu bohu do oken... Prostě velmi zábavní momenty které nikoho nenechají chladným. Doporučujme všem párům zkusit, minimálně jako povinná jízda před tým jako se nastěhuje do společného bydlení :D

Verze hry: Epic free

Pro: parádní cooperativa, dost obtížné, nutnost zvolit vždy odlišnou taktiku

Proti: nutnost mít nervy ze železa, v extrémních případech můžete dojít o přítelkyni :D

+9