Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

House Flipper

  • PC 75
Další simulátor, po PC Bulding Simulator, jsem zkusil opravit pár domů a učesat nějakou tu zahradu, zasadit rostlinku a vyhnat krtečka z trávníku...

Řeknu vám na rovinu, zábava to tedy nebyla. Ze začátku když je vše nové, tak to ještě jde, ale časem nastává hrozně velký a nudný stereotyp a v podstatě děláte stále to samé dokola. Vždy jsem nenáviděl malování, ale po tyhle hře ho nenávidím ještě více :D.

Ve hře je aj jaký taký "byznys model" kde můžete vybírat jestli seberete zakázku na cizím baráku a něco předěláte, anebo můžete změnit taktiku, koupit si vlastní dům, ten předělat dle vlastních představ a šup s ním do aukce.

Velká škoda je velmi málo nábytku, když to porovnáte se Sims, tak je to docela chudé a víc se vyřádíte v Simsu když se přepnete do budovatelského módu. Síla House Flipper je jinde a to v celkovém pohledu na dům. Musíte uklidit, vyhodit krámy, opravit vše co můžete, osadit podlahy, vymalovat a nakoupit všechno vybavení. Od koberečku přes TV až po pračku do koupelny.
Dokonca tu jsou aj "RPG prvky" a časem svojí postavu vylepšujete, dostanete nový mop anebo lepší váleček, silnější kladivo a další "upgradingy".

Tým to ale vše končí a takhle to jde dál dokola, jenom s tím rozdílem, že můžete nakupovat stále dražší a okázalejší domy a vydělávat stále víc a víc...

verze hry: v1.16.16.05.2019

Pro: simulátor, opravy, byznys model

Proti: optimalizace, stereotyp, málo itemů

+15