Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Heroes of Might & Magic III: HD Edition

  • PC 20
Co můžete pokazit když se pokoušíte o remake legendy... ?
Verze HD se omezila jenom na základní hru a to byla největší chyba jakou mohli vývojáři udělat! Datadisky a nedej bůh fanuškovskou verzi odignorovali úplně. To ale nestačilo a přidali další obrovskou chybu, kterou totálně pochovali remaster s přívlastkem HD a to fakt, že neudělali generátor map. Už nevím kam dál se dá zajít, škoda takové nadějné práce...

Muselo jich to stát hodně času no očividně vedení projektu, se rozhodlo jít do remaku, ne jako fandové série, ale prostě a jednoduše chtěli vytřískat nějaké peníze od zarytých fanoušků, který si žádnou hru s názvem Heroes of Might & Magic nenechají ujít.
Jenom natrefili na sektu hráčů, která takovéhle pokusy neodmění a verze HD byla jednoznačně největší propadák roku na Steamu a já ve své škodolibostí tleskám a raduji se.

Nic jiné si tenhle počin nezaslouží a jenom malé nepřekvapivé doporučení: NECH VÁS TO ANI NENAPADNE ZAKOUPIT ani OMYLEM!!!

Pro: nic

Proti: vše

+5 +9 −4