Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Martin / 28 let / ČR - kraj Ústecký

Komentář

Přejít na komentáře

Prime World: Defenders

  • PC 55
Prime World: Defenders ukazuje systém, na kterém pracuje většina mobilních her a má tedy i problémy s ním spojené. Prvních pár kol je v pohodě a hraje se stejně jako ostatní tower defence hry, ale postupem času jde znát, že základ je položen na možnosti si během hry dokupovat herní měnu skrze mikrotransakce, což je poslední dobou prvek přítomný prakticky v každé mobilní hře. V pc verzi je však tento prvek nahrazen možností si dokola hrát mapy s menším prvkem náhodné generace, ve kterých můžete tuto měnu s trochou štěstí obdržet. Tady jde znát asi největší problém, který tato hra má. Pokud ji chcete celou dokončit, tak některé z těchto misí musíte hrát a nemít ke hře puštěnou audioknihu, tak bych jí asi jen těžko dohrál až dokonce, protože hraní téměř stejných map stále dokola velice rychle omrzí.

Samotné herní mechanismy také velice kolísají. Mezitím co jiné tower defence hry jsou založené na nutnosti kombinace věží, zde většinu misí v pohodě dohrajete s 2-3 stejnými věžemi, které si vylepšíte na maximum.

Pozitivní stránkou hry je však příběh, který je vyprávěn v komixových cutscénách, který i když je celkem tuctový, dokázal hru pro mě oživit. Jestli tenhle žánr téměř vždy něčím trpí, tak je to absence nějakého příběhu. Kdybych si ale měl vybrat, tak bych v tomhle případě dal přednost lepší hratelnosti, která by možná udělala z Prime world: Defenders jednu z předních her ve svém žánru.

Pro: Příběh vyprávěný skrze komixové sekvence, vizuální zpracování.

Proti: Nutnost opakovaného hraní téměř stejných map, slabé herní mechanismy.

+9