Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
MsRepulsive • 30 let • Vsetín (ČR - kraj Zlínský)

Komentář

Přejít na komentáře

The Room Two

  • PC 80
Herní výzva 2017 - 1. "To je člen!"

Zbožňuju logické hry, a to i přes to, že si u nich mnohdy připadám jako naprostý debil. O to pěknějsí jsou pak momenty, kdy mi svitne a onu hádanku vyřeším. O prvním díle The Room jsem slyšela ještě když byla pouze na mobilních zařízeních a já se svou starší Nokií a symbianem kamarádovi záviděla android a všechny ty možnosti s tím spjaté. Nakonec jsem se však dočkala a The Room se dostala i na počítače. A víte co nejhoršího můžete u logických her udělat? Neodolat a podívat se, jak si s nimi láme hlavu a ztrácí nad nimi nervy někdy jiný. A přesně to jsem udělala. Vyzradila jsem si tak většinu postupů a první díl tímto uložila do šuplíku, ze kterého ho snad jednou vytáhnu, až budu přesvědčená o tom, že si ze hry už skoro nic nepamatuju.

The Room Two jsem si naštěstí nevyzradila. Poučila jsem se, odolávala a když mi pak byla věnována do Steam knihovny, bylo jasné, že nad tímto kousknem se už potrápím sama. Většinu času ve hře neztrávíte ani tak plněním logických úkonů, jako spíš hledáním. Hledáním všemožných tlačítek, hejblátek, nápisů a symbolů, které by vám mohli napovědět co dál. Na hru se díky grafickému zpracování moc příjemné dívá. Ozvučení a osvětlení hře dodává pěknou atmosféru a občas narazíte na lísteček, nad kterým si můžete lámat hlavu a nemusíte. Jste-li tvor zvídavý a trpělivý a rádi trávíte dlouhé hodiny důkladným prohlížením předmětů lupou, nezbývá mi, než vám The Room Two jednoduše doporučit.

Pro: Atmosféra, grafika, hádanky, zpracování prostředí

Proti: Možné záseky

+8