Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Sleeping Dogs

  • PC 90
Tohle "čínské GTA" jsem vůbec neznal a o to více jsem byl (kladně) překvapen.

Hra je  v otevřeném světe ve stylu GTA a odehrává se v Hong Kongu, kde hrajete za postavu tajného policisty jehož úkolem je infiltrovat se do tamní mafie - Triády. Takže pak ve hře plníte úkoly a mise jako policista, ale většinou jako "zločinec". Oproti GTA je více zaměřeno na souboje na blízko, což mě velmi bavilo, naopak méně je zaměřeno na střelné zbraně. V soubojích bylo naprosto super, že podle speciálních obleků se měnili styl dle kung-fu filmů, třeba jako z Onk Bang, filmy s Bruce Lee, Ip Man, Legenda o opilém Mistrovi (ten byl vtipný, když v průběhu boje vytáhnul flašku a začal chlastat :-D),...  Opravdu tyto výborně zpracované kung-fu souboje bylo to co mě na hře bavilo snad nejvíce.

Co mi přišlo trochu slabší oproti GTA je celkově model aut a jízdy, kdy nebylo na výběr z tolika aut, ale hlavně nikde nebyly jejich parametry nebo nějaké porovnání, při jízdě nebyl ukazatel rychlost, celkově auta byla zvláštně (ne)ovladatelná, jízda taxíkem jen na určitá místa. Ale nebylo to nic zásadního co by snižovalo zábavu nebo kazilo dojem z hry, ale být to trochu lépe zpracované mohla to být taková "třešnička na dortu" 

Tuto hru určitě mohu doporučit všem a klidně bych si dal další díl, pokud by vznikl.

Pro: soubojový systém, prostředí HK, hratelnost, zábava, karaoke, asijský hudba

Proti: trochu slabší automobilová část

+18