Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Mareček • 35 let • Rezident v automotive, teréňák-mapovatel v OP • Frýdek-Místek (ČR - kraj Moravskoslezský)

Komentář

Přejít na komentáře

The Elder Scrolls III: Morrowind

  • PC 55
Morrowind mohla být v rukou rozumého lead designera celkem cool hra, ale to by její decentní kvality nesměly být roztahány na území přibližně o velikosti Sovětského svazu - z kvalitní a drahé kůže natáhnuté na skřipec, aby byla delší, taky dostanete po zásluze jen paskvil. Asi nemá cenu dodávat, že je to ryze můj osobní názor, ale nejzábavnějším elementem pak zůstávají malé milé věci dotvářející (nebo spíš vytvářející?) svět Morrowindu - hledání různé fauny a flóry, brození se deltami řek za účelem slídění po rozsekaných pirátských korábech, objevování kobek (ale už NE otevírání jejich zpravidla nudného obsahu) atd atd. A knihy, knihy do ruky vůbec nebrat. Suma sumárum jde sice o desítky hodin potenciální zábavy, ovšem s tvrdě dekadentní tendencí.

PS: designér dementního Vivecu by za trest už nikdy neměl byť jen sáhnout na žádnou formu RPG projektu. Nebo pár století válet kámen místo Sisyfa. Nebo obojí.

PPS: i těch mrzkejch 60% pro mě téměř ve všem stačí na sequel Oblivion. Kdyby se stalo něco tak politováníhodného, že bych se stal skalním TESařem, dovedu si představit, že bych autory za osekání (sic roztahaného, ale pořád ještě) RPG do akční podoby z duše nenáviděl.
+10 +14 −4