Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

South Park: The Stick of Truth

  • PC 90
Nejsem zrovna největším fanouškem seriálu, ale u hry jsem se královsky pobavil. Zvlášť v dnešním, politicky korektním světě je South Park svěžím závanem čerstvých prdů. Nikdo není v bezpečí, hra se prostě naváží úplně do všech - židi, černoši, gayové, zrzci, emáci, kanaďané, číňani - všichni dostanou svou porci. Udělalo mi radost, že hra není moc dlouhá, 13 hodin na dohrání je podle mě naprosto ideální čas. Navíc jsem se celou dobu parádně a upřímně od srdce nasmál nad spoustou originálních vtipů a situací, jako třeba pandemii nazi zombie viru na potratové klinice nebo použití prezentace o globálním oteplování jako útoku ekologického aktivisty. Od toho dát hře 100% mě ale odrazuje fakt, že hra může být ke konci poměrně repetitivní co se týče soubojů, a postrádal jsem víc nastavení obtížnosti - normal byl pro mě příliš jednoduchý, hardcore zase těžký. Poslední věc co mi celkem vadila byla hromada předmětů, které na vás hra sype. U vybavení a konzumablů se dá ještě přimhouřit oko, ale proč vás hra doslova zasypává junk předměty, které nemají žádné využití kromě prodeje, opravdu nechápu. Jsou sice občas vtipné, ale po čase jim přestanete úplně věnovat pozornost, protože jich je prostě až moc. Naštěstí není hra omezená kapacitou batohu.

Až na tyhle detaily je South Park skvělá hra a jsem rád že jsem se ho rozhodl zkusit. Vřele doporučuju všem kdo mají rádi nekompromisní záchodový humor.

Pro: Vtipnost, originalita, hratelnost

Proti: Nastavení obtížnosti, přehnané množství předmětů

+22