Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
H34D

H34D

Vojtěch / ČR - kraj Praha

Komentář

Přejít na komentáře

Grand Theft Auto III

  • PC 100
Ano, 100% bez prdele. GTA III je pro mě osobně naprosto revoluční hra a srdcová záležitost. A vůbec se nestydím za to, že jsem s ní strávil celé léto, (tedy když jsem zrovna nečetl Méďu Pusíka, nebo nestavěl bábovičky na pískovišti) takový já jsem. GTA III představuje hráči úžasný herní svět, celé fungující město a absolutní volnost v něm. Objevování prostředí a bezcílné procházení herními úrovněmi ještě nikdy nebylo tak zábavné.

Další kapitolou je moc dobrý příběh, nejedná se o nic hardcore ve stylu Mafie, nebo Kmotra, je z něj cítit nadsázka a také to, že hlavní důraz celé hry je kladen především na zábavu. Zábavná a arkádová je také hratelnost a to v tom nejlepším slova smyslu. Ať už hlavní mise nebo vedlejší úkoly, kterých je opravdu MNOHO, vše je maximálně chytlavé a zkrátka geniální (ve smyslu - v jednoduchosti je síla). Samozřejmě hra má nějaké mušky, jako je třeba ne vždy věrohodná fyzika, nebo mizení aut, ale nedokážu si představit, že by herní koncept (rozuměj: systém hraní) mohl být lepší, fakt ne. Navíc ta trvanlivost! Strávit tolik hodin u jedné hry by přece nebylo možné, kdyby v ní něco zadrhávalo. V GTA III nedře nic a teď mě neukamenujte, myslím si, že je dokonce lepší než Mafia :)

HW: Minimum: 450 MHZ CPU, 64 MB RAM, 16 MB VGA / Doporučeno: 700 MHZ CPU, 128 MB RAM, 32 MB VGA (GeForce 2MX)

Pro: Neskutečně chytlavé a zábavné, krásný herní svět, trvanlivost, stylovost

Proti: Absence multiplayeru, fyzika tanku

+11