Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Martin Lysý • 24 let • Nihilistický dispečer • Plzeň (ČR - kraj Plzeňský)

Komentář

Přejít na komentáře

Pivo's Grand Adventures Episode 2: Redemption

  • PC 75
"Well, that was a thing!"

Pivo se vrací! Ovšem nikoliv jako hlavní záporák, protože je tu teď mnohem větší nebezpečí, nebezpečí jménem Konvice! Pivu tedy nezbývá nic jiného než obrátit stranu a vydat se na svou cestu pomsty a ospravedlnění, jelikož je celá DH zahlcena spammery tak nemůže bojovat sám a tak se vydavá na strasti plnou cestu plné nebezpečí aby shromáždil všechny VIP uživatele jež jsou roztroušeny po celé DH.

"Cože?"
"Nerozumím"
"Co to meleš?"
"Ugra je borec!"


A teď vážně: Pivo 2 je průměrná adventura proložena spousty dialogů, dlouhých cutscén a miniher. Na druhou stranu, hra je dělaná pro DH uživatele, je to satira a parodie na uživatele DH. Výborné pro nové uživatele DH kteří jsou zvědaví na zdejší komunitu a chtějí ji poznat. Pro zdejší veterány pak povinnost!

Vychcaní Knedlíci jsou boží!

Nejsem rád že jsem ve hře utopil tolik hodin abych se dozvěděl že moje maličkost ve hře prabídně umřela a že jsem se i dost navztekal u miniher nebo bloumal zmateně po mapě protože jsem nevěděl kam jít nebo na co se ptát. Nakonec se Ugrovi fakt musí nechat ta práce co si s tím dal. Nakonec všemu dává nadhled všude přítomný satirický humor.

Nejlepší postavy (Nejhumornější/nejzábavnější):
Eru
Walome
Musa
Gordon (Musím ocenit ten scenáristický um zachovat postavu Gordona identickou realitě.)
Garret (Mrzout jako vždy!)
Jackal
Virus
Jétukalingbad (Nebo tak nějak...)
Kwoky
Polreich
Idniana Jones

Byl tedy Konvice Walomův alter účet?!

Pro: Pivo, humor, hudba, vykrádačka, satira na DH.

Proti: Obtížnost, minihry, nepřehlednost.

+18