Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Dungeon Keeper 2

  • PC 95
Výborná a originálni RTS u které jsem proseděl hodiny a hodiny. Ale né jenom u hlavní kampaně, ale nejvíce u vlastní hry kdy jsem si nejdříve udělal z Dungeonu totálni impérium a až potom jsem zaůtočil na nepřátelský dungeon :-)

Je radost koukat na fungující podzemní město plné nejrůznějších potvor. Jeden se jde najíst, drůhy pilně trénuje boj, další se hádíjí u rulety v kasínu a Mistress se sama pro potěšení mučí na skřipci v mučírně a haleká u toho jakoby se jí to velice líbilo :-)
Tento fungující svět dáva hráči ten správny náboj si svou kobku pořádně vyšperkovat.

To samozřejmně není to co budete celou dobu dělat. Hlavní náplní jsou jako u každé správně RTS boje. Ty jsou udělány velice originálně kdy posíláte do boje vaše příšerky pomocí kurzoru ve tvaru ruky, kdy je vesele nahážete přímo do jámy lvové. A pokud vás nebude bavit se na boj koukat očima boha, tak použijete kouzlo na převtělení do jedné z vašich potvor a bojujete z pohledu první osoby. No a když vám už teče do bot a nepřátelé Vám už ničí vaše Dungeon Heart, tak si přivoláte monstrózní sekačku hlav v podobě HORNYHO!!! Tam pak začíná ta pravá akce. Horny jde....a jde přes mrtvoly v doprovodu výborné hudby a vy si jen u monitoru mnete ruce a užíváte si ten masakr.

Nevím co bych hře vytknul, snad jen to, že na dnešních PC je někdy problém s kompatibilitou a hra padá nebo nejde pořádně rozjet, s čímž jsem měl bohužel problémy, ale jinak je to výborná hra s oginálním nápadem, přiostřená pasujícím humorem.

Už se těším na hru War For The Overworld odkaz u které její vývojáři dostali od Bulfrogu požehnání, využít namět DK.
Tak doufejme, že se jim to vydaří, zatím to vypadá velice slibně :-)

Pro: Originalita, atmosféra podzemního světa, Horned Reaper!!!

Proti: né že by to byla chyba hry, ale kompatibilita na dnešních PC

+10