Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Pavel Novák • 28 let • Třebíč (ČR - kraj Vysočina)

Komentář

Přejít na komentáře

Papers, Please

  • PC 80
No kdo by to byl řekl, že práce bude taková zábava? I když je někdy kontrola dokladů na hranicích velmi složitá a komplikovaná, hodně mě to pobavilo. Víte co, není jednoduché, když máte zkontrolovat dobu platnosti, shodující se fotografie, pohlaví, vydání nebo dokonce razítka. No a dokladů je víc a víc a máte ještě větší honičku.

Když jsem poprvé hru viděl, tak jsem měl obavu už z grafiky, ale samozřejmě jsem byl překvapen a nucen změnit názor, protože si prostě po večeru k této hře sednout, udělat si kafíčko nebo čajík a kontrolovat pasy, tak by mě to rozhodně nevadilo.

Hodně tuto hru vylepšili některé rozhodnutí, které jste museli učinit. Např: Když vás žena požádala o vpuštění do hranice, pač chtěla jít za synem a při tom měla prošlé vstupní povolení. Já jakožto dobrák jsem se snažil býti na dobré straně. Občas jsem měl honičku i o starání se o rodinu, občas hlad, občas zima. No a vy nemáte peníze. Co s tím?? Doufat, že příště bude lépe a povedete si úplně jinak, jinak jdete doslova bručet, protože pokud se to bude několikrát opakovat, tak rodina zemře.

Plusy jsou jasné! 20 konců je prostě bomba. 17 špatných a 3 dobré. Dále se mi určitě líbí hudba a soundtrack + detaily. Není, co dodat. Poté mě ještě velmi potěšila hratelnost. Bomba.

Mínusy? Snad jedině stereotyp, ale nic jiné mě nenapadá.

Takže hra celkově povedená a myslím, že 80% je na místě.

Pro: Hudba, soundtrack. detaily, mnoho konců, hratelnost

Proti: Stereotyp

+31