Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

< >

Dark Messiah of Might and Magic

  • PC 55
Celá hra se dá rozdělit na dvě části.

První, se skvělým soubojovým systémem a dvěma ženskými postavami, které se hráči neustále serou do hraní a otravují ho nespočtem neustávajících a laciných sexuálních narážek a vnucování, aniž by měl hráč zájem byť o jedinou z těch dvou stíhaček...

...a část druhou, ve které už hlavní pilíř hry - soubojový systém, je velmi silně potlačen vývojem postavy a ziskem nových předmětů, díky kterým je jakékoliv taktizování zbytečné a zbytek hry se dá profrčet maštěním levého tlačítka myši. Druhé části tak moc chybí hratelnost např. Severance Blade of Darkness.

Příběh tam nějaký je. Nevím, o co přesně tam šlo, už je to pár minut, co jsem to dojel. Zkrátka se opět zachraňuje svět a jsou tam kouzla, nemrtví, mocné artefakty, mocní záporňáci a ta další omáčka kolem. S hlavním záporňákem je samozřejmě také potřeba bojovat nadvakrát. Prý protože jsem si i já prý "přivedl pomoc", která zůstala stát někde v půlce levelu kdesi na schodech.

Co hře nemůžu vytknout je příjemně tajemná atmosféra a zvuky. Kdo hrál Arx Fatalis od stejného studia tu bude jako doma.

Pokud máte rádi silné příběhy, jděte o dům dál. Pokud jdete spíše po hratelnosti a zajímavém soubojovém systému, chybu neuděláte - i na dnešní dobu se navíc na hru dá koukat celkem fajn, i když je až příliš často ponořená do tmy.
+14 +15 −1