Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

Mafia: The City of Lost Heaven

  • PC 100
Pustit si mafii bylo skoro jako pustit si film. Film se začátkem, koncem a žádným kličkováním, či natahováním herní doby nesmyslnými questy. Každý quest měl určitý význam a dal se spojit s tím co v cutscénách protagonista vysvětluje. V dnešní době se sice hodně her snaží o to, aby vypadaly jako filmy, ale pouze skrze filmově dělané cutscény s kvalitou dosahujcí tak na filmy typu transformers, mezitím co mafia působila spíš jakoby jste si pustili kmotra.

Zbytek hry se mi bohužel špatně hodnotí. Co se týče střílení, tak je hodně her s lepším systémem, více zbraněmi, lepší AI nepřátel. U grafiky je to to samé. Jediné co mě stále ještě překvapuje jsou auta. Samotné ježdění je celkem v pohodě, ale možnost poškození oken a povrchových částí auta stále ještě může soupeřit s novějšími hrami. Rozhodně mi přijde zajímavější, než pojetí, které vzala GTA série, kde auta představují spíše smrtonostné pasti, připravené kdykoliv vybouchnout :D.

Pokud se vám tedy mafie vyhnula v době vydání a zvažujete jestli jí dát, rozhodně jdete do toho. Ne kvůli autům nebo střílení, ale kvůli tomu krásnému ztvárnění příběhu jednoho muže.

Pro: Příběh, auta, hezky vymodelovaný herní svět, postavy.

Proti: -

+30

Saints Row: Gat Out of Hell

  • PC --
Gat out of Hell pokračuje v předchozí tradici. ČÍM ŠÍLENĚJŠÍ TÍM LEPŠÍ :D. K dispozici máte lehce upravené superschopnosti z předchozího dílu a možnost létání taky potěší. Mírně šla nahoru i obtížnost některé boje mi přišli vyloženě těžší než ve čtyřce. Trochu mě jen zklamala krátkost hry, protože dohrání hry mi zabralo jen přibližně 5 hodin. Určitě to dám ale víc než jen jednou. Ta zábava za to stojí!

Pro: Stále kvalitní saints row

Proti: Krátká herní doby

+7