Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
JBN • 105 let • Trickster v žoldu Warhorse st. v žoldu THQ Nordic • Cajzlograd (ČR - kraj Praha)

Komentář

Přejít na komentáře

Forgotten Realms: Demon Stone

  • PC 75
Rubačka(už jsem chtěl psát Hack&slash, ale používal jsem to i jako označení žánru Torchlightu. Je o opravdu tak podobné?) ze světa Forgotten reamls? Sem s ní. Rubačky jsou zábava (i když poslední co jsem hrál, byla Golden Axe) a svět Forgotten realms mám překvapivě rád (tímto zdravím dragonlance za pomocí mého prostředníčku).

A co jsem dostal? Dobrou rubačku.

Všechny tři postavy jsou od sebe dostatečně rozdílné, navíc je bonus, že za ně hrajete zároveň, až vás přestane bavit metat firebally jako mág, přehodíte se do drowí assasinky nebo lidského bojovníka.

Prostředí a nepřátelé(kdo hrál IWD či BG bude většinu z nich znát) se mění dostatečně rychle, aby se člověk nezačal nudit. Sem tam je vložena mise především pro drowku - stealth přístup, který není nijak extra obtížný a rozhodně hru zpříjemní.

Další zpestření je v "levelování"/nakupování vybavení, takže budete dokupovat +5 prsteny, +4 brnění, +3 jedové dýky, Melfovy kyselinové šípy, Otulikovu kouli...

Dalším plusem je jedna sekvence, v které na moment přeberete vládu nad známým rubačem Drizztem Do'Urdenem.

Pro: Pohodová hratelnost, nakupování, Drizzt, občasné zpestření

Proti: Pro někoho je to pořád jen rubačka.

+13