Zoo Tycoon: Dinosaur Digs

19.05.2002

rozšíření

První datadisk ke hře Zoo Tycoon, který obsahuje prehistorickou faunu a flóru a nové typy budov a oplocení. O dinosaury se stará nový typ pracovníka, vědec. Ve hře je přibližně 20 druhů prehistorické fauny, obsahující T-Rexe, mamuty, šavlozubé tygry a další. Z budov můžeme jmenovat kino na pobavení návštevníků nebo přistávací plocha helikoptéry, která umravňuje uprchlé dinosaury.

Jako velká fanynka těchto her a milovnice dinosaurů mě hra velice bavila. Často jsem dělala pokusy a dávala do jednoho výběhu býložravé dinosaury s masožravými a čekala, co se bude dít dál.
Starání se o dinosaury je někdy náročné a nevypočitatelné, ovšem zážitek z hraní to napraví.
Ve hře se objevují nové věci např.: nová oplocení, chodníky, stánky, rostliny, stromy, zvířata.

Pro: nové vybavení, zvířata, vzhled

Proti: někdy trochu stereotypní a časem omrzí

Jelikož nejsem přiznivec dinousaurů, tak mě datadisk moc nebavil.
Datadisk přinaší mnoho nového. Dinosaury, jejich potřebnou vegetaci, nový typ ošetřovatele, který se o ještěry staral a leteckou základnu pro případ, že by utekl nějaký dinosaurus.
Dále přidavá pár stánků pro návštěvníky, lavičky a takové potřebné i nepotřebné věci na ozdobu a užitek parku.

Pro: Nová zvířata pro které přibylo spoustu nové vegetace. Nové atrakce, nové levely.

Proti: Opět časem stereotyp