Život není krásný 2 - Dwa

2002

freeware

V intru se dozvíte, že jste se právě vrátili z protidrogovýho léčení. Pracujete v místní fabrice, všechno jde dobře až do chvíle, kdy k vám do bytu vrazí vymahači dluhů. Uříznutý ušní boltec a pohrození zabitím je dostatečný důvod do druhého dne sehnat 350.000 Kč - i za cenu násilí.

Takto začíná druhý díl proslulé české kontroverzní série adventur pod názvem Život Není Krásný. Po technické stránce je hra velmi jednoduchá, což ale vyváží dávka pekelně černého humoru, zbytečného násilí a vulgarismů. Tato hra není pro slabší povahy.

-Tentokrát nehrajete za šílence, který zabíjí na potkání. Teda zabíjí, ale tentokrát již s lepším důvodem, než že mu šíblo.
A bez nápovědy by mě nenapadlo, že oběšenec mi může být užitečný způsobem, který je nutný k dohrání.

Druhý díl od ZNK production, neztrácí na brutalitě ani na chvíli. Co se týká adventurních prvků je tento díl o trochu lepší, i když i tak je to stále dost málo.

Celou hru šlo uchopit jinak a docílit tak komplexnějšího zážitku....
20%