@Widl (06.12.2021 16:20): Rozumím tomu, že repetitivnost je v rámci žánru feature, ale tady mi to přišlo už opravdu moc. Před pár dny jsem dohrál SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE a byla tam přítomna také hodně, ale alespoň postupně přibývají aktivní skilly a tím možnost hrát stejné mapy trochu jinak. Kdežto tady přibývají pasivy typu + x % k DMG, které nemají na způsob hraní vliv.

Ale alespoň jsi zjistil, že je venku další díl :-) Určitě časem napiš nějaké dojmy, já jsem to dal zatím k ledu.
@Phoenix (05.12.2021 17:05): Ty jo, ani jsem netušil, že je druhý díl. V prvním jsem utopil několik desítek hodin, musím vyzkoušet. Repetitivnost k tomuhle žánru prostě patří, s tím se nedá nic dělat.
Tak nevím.

Devět kapitol, v každé nutnost projít nejprve dva vedlejší dungeony a pak jeden hlavní. V každém dungeonu je účelem najít v každém patře klíč od bosse a toho porazit. Pater může být více (už v kapitole 2 mám hlavní dungeon o čtyřech patrech).

Ano, je to po pár odehraných hodinách (jedničku jsem dohrál za dvě hodiny) skutečně hrozně repetitivní.