Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Yume 2kki

2009
90
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Yume 2kki je pravděpodobně nejznámější fanouškovská hra úspěšné japonské Yume Nikki. Byla vytvořena spoluprací několika členů fóra 2chan a je ve stádiu vývoje, stále vycházejí nové verze hry. Updaty mají pouze rozšiřující charakter, hra je plně hratelná již od své první verze (aktuální verze je 0.100b). Je vytvářena v programu RPG maker 2000 a přesné datum vydání prvních verzí není známé.

Yume 2kki používá stejné herní principy jako její vzorová hra. Namísto Madotsuki je zde hlavní postavou Urotsuki, která má ovšem stejný problém - odmítá vycházet ze svého bytu a tak se prakticky celé prostředí omezuje na svět v jejích snech. Hra stojí na dvou základních herních principech, kterými jsou průzkum rozsáhlých snových lokací a abstraktních výjevů a hledání třiceti efektů. Hra je ještě znatelně rozlehlejší a obsahuje více aktivovatelných eventů než její předchůdce. Nabízí krom toho i další drobná vylepšení, například sbírání wallpaperů.

Yume 2kki je lokalizována primárně v japonštině, nicméně poslední verze jsou na internetu dostupné již i v anglickém jazyce.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.