Your Doodles Are Bugged!

01.02.2010
25.04.2011

Mistr kreslíř Doodleus má velký problém. Jeho kresby jsou zabugované! Ne že by obsahovaly nějaké chyby, ale jsou plné neposedných brouků a je na vás, abyste mu pomohli kresby těchto brouků zbavit. Je potřeba se chopit magické tužky a upravit kresby tak, aby se broučci dostali k nádobě s kouzelným medem.

Koncept hry je tedy naprosto jednoduchý. Vaším úkolem je pokud možno co nejrychleji dostat předem stanovený počet brouků do nádoby s magickým medem. Vlastní pohyb brouků se nedá nijak ovládat, prostě hopsají jedním směrem, dokud nenarazí na nějakou nepřekonatelnou překážku, poté se otočí a hopsají směrem opačným. Ovšem je možné jim s pomocí kouzelné tužky vytvořit cestu k jejich cíli. Do obrázků tak malujete rampy, mosty, zarážky apod., tak, aby se broučci co nejrychleji a bezpečně dostali ke svému cíli.

Hlavní kampaň obsahuje 24 kreseb s postupně vzrůstající obtížností (omezená zásoba inkoustu, teleporty, povrch zabíjející brouky, místa, na která se nedá kreslit atd.). Další kresby jsou volně stažitelné z oficiálních stránek. Kromě toho hra obsahuje editor, ve kterém můžete vytvářet svoje vlastní kresby.

Ja i moje dcerka kvuli ktere sem to poridil jsme meli porad nejaky problemy s tema beruskama co se nechovaly jak mely kvuli pixelu nekde :)