Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Yoshi's New Island

Yoshi New Island

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
14.03.2014 3DS
Vývojáři:
Arzest
Oficiální stránky:
http://yoshisnewisland.nintendo.com/
Čáp, který na konci Yoshi's Island dostal úkolem doručit malého Maria a Luigiho domů, si spletl adresu a než si to uvědomil, stihl je čaroděj Kamek znovu unést. Malý Mario mu ovšem vypadne a dopadne na Egg Island, obývaný dinosaury Yoshi, kteří se s ním vydají na cestu za záchranou Luigiho...

Yoshi's New Island je šestou plošinovkou s dinosaurem Yoshim v hlavní roli, pokračováním Yoshi's Island a prequelem Yoshi's Island DS. Hratelností se velmi věrně drží zavedených konvencí série, které jen velmi mírně rozšiřuje o nové prvky. Yoshi může vrhat dva nové, ničivé typy vajec (Mega Eggdozer a Metal Eggdozer) a má k dispozici dva nové power-upy, propůjčující nezranitelnost (Flutter Wing a jeho zlatá varianta). Jinak se opět jedná o plošinovku, v níž musí Yoshi v 54 úrovních rozdělených do šesti světů chránit malého Maria před nepřáteli a úspěšně ho doručit dalšímu Yoshimu na konci úrovně. Nechybí ani bossfighty a sekce, v niž se Yoshi promění v dopravní prostředek jako helikoptéru či ponorku.

Další hrou ze série plošinovek Yoshi byl Yoshi's Wooly World pro Nintendo Wii U a 3DS.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.