@M.a.t.t. (28.03.2012 13:17): Kde si to četl, na tu recenzi se rád kouknu :).

A s nedostatečnou konkurencí máš asi pravdu, ačkoliv tento rok má vyjít také pár kvalitních adventur, o většině z nich se ale v ne-adventurně zaměřených herních stránkách člověk nedozví.
Zatiaľ skôr pozitívne reakcie u nás ma prekvapujú. Yesterday je takmer po všetkých stránkach odfláknutá záležitosť, ktorá sa síce ako ostatné hry od Péndula pomerne dobre hraje, má zaujímavý nástrel príbehu, chvíľami slušnú atmosféru ale to je všetko. Vyjadrenia ako "Ide o hru, ktorú budú hráči adventúr milovať. Každý správny hráč by mal tento titul vyskúšať" idú mimo mňa a začínam mať dojem, že súčasní recenzenti asi odohrali veľmi málo klasík adventúrnej scény, ak vôbec nejaké, keď im aj toto stačí k spokojnosti. Alebo je to nedostatočnou konkurenciou v poslednej dobe, ktovie...
Rozhodně to vypadá zajímavě! :) Takže až bude nový PC a nižší cena... (to říkám poslední dobou nějak často ;))
Hrál již někdo, či se chystá?

Nejsem zrovna fanoušek Pendula, ale docela by mě zajímalo jak si poradili s mysterioźním žánrem (což ale v cartoon grafice může působit docela zvláštně).