Osmičku bych asi už nekupoval, raději devítku či rovnou desítku. Obecně jsou si díly 8-10 celkem podobný, s každým novým dílem jsou tam jen drobný vylepšení. Desítka má konečně celkem použitelný historický auta, včetně speciálního anniversary módu, kterej tě postupně protáhne různejma historickejma erzetama od sedmdesátejch let dál. Desítka má rovněž vylepšenej multiplayerovej "clubs" mód, kterej byl poprvý v devítce, ale měl hodně much.
@Korbitch (23.12.2021 00:22): pokud Tě bavil Dirt4 tak WRC od 8 dílu nezklame. Pokud můžeš kupuj rovnu poslední díl WRC10, ale je fakt že finančně teď nejlépe vychází WRC8 a 9.
Jak už bylo zmíněno WRC série je krapet HW náročnější než hry od Coddies. Tratě jsou určitě lepší ve WRC sérii, než v jakémkoliv Coddies Dirt Rally /2.0 nebo Dirt 4, což nepřekvapí vzhledem k tomu, že mají oficiální licenci. Fyzika je lepší ve WRC sérii, než u konkurence, byť to tak na první pohled nevypadá.
@Korbitch (23.12.2021 00:22): Grafika šlape jednoznačně líp v Dirt4, tyhlety WRC hry jsou obecně náročnější na HW než závodní hry od CDM a přitom nejsou ani hezčí na koukání. Od doby, kdy to dělaj Kylotonn místo Milestone, šlape grafika WRC her určitě líp, ale na Codemasters v tomhle prostě nemaj. Fyzika je ale v pohodě, ta mě baví víc právě v těhle WRC hrách. No a ty tratě - obzvlášť ve srovnání s Dirt4 je to ve WRC "jiná liga", čim dýl hrajete Dirt4, tim víc si uvědomujete, že ten jejich generátor tratí moc součástek nemá a když už máte pocit, že se některá zatáčka opakuje v několika erzetách podezřele často, začíná to bejt trapný a ne každýho takový erzety baví. Codemasters umí sice líp grafiku hry, ale pokud pro někoho neni grafika hry priorita (jako pro mě), nebo má dokonce jenom 60Hz monitor, určitě rovnou doporučuju hru WRC. Možná místo osmičky rovnou desítku, ta se mi líbí víc.
WRC 8 je nyní v neuvěřitelné slevě na steamu. Místo 40 € za pouhých 8 €! V akci je také Deluxe verze s DLC za sympatických 23,19€.