davi.k: No počítám, že bych do toho i šel :-), a také počítám s tím, že ještě o něco rozšířím popis a možná o něco přidám i do hodnocení. Ono to nebylo až tak katastrofální, ale ty herní mechanismy a celková technická stránka je dosti podprůměrná - třeba takové uzdravování mě docela iritovalo, ukládání také, ale na druhou stranu je to příjemná změna když tě nikdo nevodí za ručičku a říká tam jdi toto zmáčkni (E) a udělá se toto. A ten NAM se mně jeví z gameplay videa o něco lepší a u tohoto díla řekl bych vypustili vše nejlepší z NAM.
ViRus:: Jestli máš chuť na něco podobného, zkus hru NAM ;). Vlastně stejná hra, jen se odehrává ve Vietnamu. Ale máš asi dost, co?
Po pár misích, musím trochu změnit názor a přiznat se, že jsem tomu křivdil. Hra není tak zcela špatná jak se zprvu zdála, ano je to bezduchá fps, ale sem tam tužší část, miny, tanky, každá zbraň střílí jináč, ale zvukově téměř totožně.... Jsem sice teprve v 5 kapitole, tak uvidíme...
No to je mi, ale brutální kousek.... a k tomu z roku 1999, hmmm. Ono ani nevadí, že to vypadá vyblitě, ale placaté postavy :-D, psycho je samotné užívání lékárniček.... I wolf3D mně přišel zábavnější a lepší.