To už Blizzard nemá ani koule na to vytvořit něco nového a musí neustále recyklovat starý děj RTS Warcraftů? V případě Legion už vlastně i sami sebe - BC. Znovu Plamenná legie? Znovu Illidan? Tímhle tempem se za 5 let dočkáme Arthase, Deadwinga a Garroshe v jednom datadisku.
Jsem zvědav jestli bude Deamon Hunter tak OP jako předchozí hero classy na začátku datáče. Ještě mám v paměti DK, kterýho jsem rozjel na začátku WOTLK, s ním bejval tenkrát slušnej ownage. Každopádně zvážím resub, cca 8000 hodin čistého času jen tak nehodím za hlavu..
Legion new expansion, wow! Demon hunteri, emerald dream, 110 lvl cap, artifact weapons
Po deseti letech, pěti větších startech a bezpočtu menších už přece musí mít tolik dat/statistik, aby byli schopní zajistit bezproblémový start. Chápu, že i tak může nastat nepředpokládaná událost, ale určitě by neměla mít podobu takhle zásadního neodhadnutí zájmu. Podle mě je to prostě otázka finanční a hlavně marketingová (možná tedy lehké překvapení ve smyslu, že "potřebujeme 100, zajistíme 80, nakonec jsme potřebovali 101"). Na tento "neočekávaný zájem" se dá stále odvolávat. Nefunguje jen jako reklama na současný datadisk, ale i pro budoucí datadisky a celou značku.
@Guldy (15.11.2014 16:29): Tak tým si sa už úplne zakopal. Zaslepene brániť takéto lacné šetrenie prostriedkov. Zaobstarať náhradné servery na čo i len na jeden mesiac okolo vydania je úplne normálna vec. To, že neočakávali toľko loginov je len hřebík do rakve tvojich argumentov.
Timto aktualnim prispevkem nereaguje na bezucelny komentar z 09:25, ale k veci:

''We obviously expected an increase in logins, and prepared for well above what we were expecting. The actual amount is far above even that.''
To ne, takovy pretizeni je nezvladatelny a zase chapu, ze zaplatit sileny penize za pouhy dva tri dny v roce.. Kazdej server ma svy limity. Dukazem je i LoL nebo kterakoliv sajta. Kdyz je moc lidi, je to pretizeny. Kdyz jich je jeste vic, spadne to. Pri kazdym zacatku WoW jsou statisice lidi naraz. V LoL v nedeli odpoledne/vecer chce nejvic lidi hrat, takze jsou fronty nebo v nejkrajnejsich pripadech downtime. Tak to chodi..
To se divim. Cekal bych, ze s patym datadiskem budou mit tohle uz davno osefovany.