@pipboy (02.05.2014 09:18): Jojo, dal jsem si 2 hodiny, abych vyexpil 7 tisíc XP na motor do IS-8 a stejně jsem nakonec 2 tisíce bral z freeček, včera jsem si i po dlouhý době rozbalil čokoládu, abych něco nerozmlátil :D
Vcera vecer jsem to na chvili pustil a neveril bych ze blbe x2 za kazde vitezstvi dotahne tolik retardu, po 8 bitvach 1 vitezstvi.

(A nevim jestli je to rozlisenim ale po vsem tom DS2 mi WoT najednou prijde nejaky hnusny :))
[přesunuto z komentářů]

Prosím neporadí někdo??? .... Když zadám heslo a jméno, zobrazí se aktualizace garáže, poté aktualizace tankistů a hra mi celá spadne??? Prosím o radu, už fakt nevím co. Hru jsem přeinstalovával asi už po desáté........
Hm, za 9k bitev mam vyexpeno tohle
2xT9 (VK4502B, E75)
5xT8 (1390,Ferda,Panter2,Janter2,Indien)
9xT7 (AMXM4,StEmil,WZ131,IS2,KV13,ISU152,T71,T20,Chi-Ri)
10xT6 (Hummel,AT8,Cromwell,Churchill,FV402,Hellcat,KV1S,T150,KV2,A-43)
1xT5 (Chafee)
2xT3 (UE57,SU-26)
Já mám 16k bitev, 8 desítek v garáži, jednu devítku a asi 8 osmiček. Snažím se jet hodně lajn přes dably aspoň, u těch co mě nebaví se to takhle dá přeexpit líp.
Asi tak, no. Mám něco kolem 15k bitev a mám koupenou jen jednu desítku (E-50M). Ještě mám vyjetou E100, ale jelikož už heaviny skoro nejezdím, tak ji kupovat nebudu. Takže pomalu a nejistě pracuju na Leo1, Objekt 140 (T-62A) a WZ linii. Desítkový TD ani nechci, když jsem zakempil JgTigera, kterýho stejně ani nejezdím, jedu RHMko a jiná TD lajna mě ani moc nerajcuje. Možná pomaloučku přechroustám SUčka. Prostě jezdím tanky, který mě baví a ne shity jen kvůli tomu, "abych měl další desítku". Na to je můj čas u hry příliš cenný :-D
@Say (28.04.2014 22:03): Lepší než pičus co má podle xvm 2k bitev, 40% WR a šéfuje bitvy s Mausem, takový lidi bych banoval na potkání.. Počet bitev není úměrnej tieru, co každej hráč musí mít, já mám něco přes 7 tisíc bitev, mám jednu desítku, druhou vyexpenou, pár devítek, pár osmiček atd.. Někdo se soustředí na jednu lajnu, někdo na 10..
@Marty McFly (28.04.2014 16:53): Když jsem to ještě hrál (před 9.0) tak jsem měl taky 6000 bitev, ale 4 linie vyexpený na 7. tier, 3 na 8. tier a 2 na 9. tier. Jsi vcelku pomalej, zvlášť když započítám to, že já jsem vcelku noob :D
@kaktusak76 (26.04.2014 20:59): toš to nezbývá než počkat na další hotfix (ano bude, soon™) :/ já teď přešel na Warthunder GrundForces (pokud se té jejich trapně překomplikované nepřipravenosti na nápor hráčů dá tak říkat) takže WoT zas moc sledovat nebudu.
@Arc (25.04.2014 23:34): dekuji pomohlo ale jen na 40% uz tam mam i 60 Fps ale je to prozmnenu nestabilní a líce to i na 2 Fps a nekdy to zase pada ale ja verim tomu ze to casem vimaknou alespon v to doufam
@Arc (25.04.2014 18:43): Dřív jsem používal qip na všechno možný, ale dneska už na takový prográmky seru. Facebook chat mám otevřenej ve FF a xfire na zbytek lidí, moc nechápu, proč používat pro komunikaci s lidma asi 6 různých platforem, úplně zbytečný..

@kaktusak76 (25.04.2014 19:22): Nějaký rady se sem postovali, jestli to nepomohlo, tak googli.
nehadejte se o ptakovinach a poradte jak se dostat na visi fps kompl mam slusnej a nejede to ani tak jak lidem co maj komp nasracku pred aktualizaci sem mnel pres 100fps a tet su rad za 15 a to ne stabilnich to je docela divny ne
@Bursoft (25.04.2014 18:20): poslední verze XF 1.x se dá stáhnout i na ofic webu (který je mimochodem ještě větší tragédie, díky sociálním kravinám, OMG to nemá ani fórum, jen ticket systém...), jenže mě právě první klient dělal problémy (overlay, jeho tragický vzhled a stabilita) jenže ten nový má sice stabilnější overlay a o něco lepší detekci her ale jinak je jeho vzhled ještě tragičtější a stabilita tak samo :D (all hail to the social-like bubbles !!!), prostě nemám místo na něco tak tragického co mi zabírá 1/3 sekundárního monitor úplně k ničemu.

Jinak já sem spokojený s Pidginem: má funkční FB chat (narozdíl od Qipu), dá se tam narvat Gfire plugin, steam chat i se zobrazzením her u přátel, dal bych si tam i Skype chat ale skype je tak zbytečně uzavřená platforma že o tom nemá ani cenu uvažovat (voicechat mám přes TS3 nebo mumble), ICQ mi tam jede atd. co víc si přát ?:D
@Arc (25.04.2014 18:16): Já používám ten starej xfire, na netu se dá najít hromada instalátorů. Je mnohem lepší, než ten novej.

@Say (25.04.2014 18:17): Počítá ti to hodiny ve hrách, můžeš si přes klávesový zkratky dělat screeny a automaticky je uploadovat, broadcasting, natáčení videí (hrozná kvalita), je to taky základní komunikátor. Mám to víceméně jen kvůli kámošům, sám už bych to asi nepoužíval..
@Bursoft (25.04.2014 18:10): já zas Vsync nikdy nemám a s XF sem měl vždy problémy (ne u všech her), buď to byl overlay nebo samotný tragický klient, od doby co vyšla ta jejich tragická alfa verze klienta 2.x tak sem přešel na Gfire plugin do pidginu (protože nic krom počtu hodin a zobrazení kdo co hraje vlastně nepotřebuju :D)
@Bursoft (25.04.2014 18:02): o tom že xfire overlay žere FPS sem si myslel, že ví snad všichni kdo používají Xfire, ono je to tím že sám o sobě je XF katastrofální prográmek :/ (steam overlay mi FPSka nežere)
Přišel jsem dneska na zajímavou věc. Pokud používáte xfire a máte ve wot povolenej jeho overlay, tak to vyřírá asi těch 25 fps, co jsem postoval včera, ten triple buffer na to asi nemá vliv. Screen tady a tady. Jedu s vypnutým overlay max nastavení uplně v klídku teď..
@atide (25.04.2014 09:35): Je to tuším v nastavení grafiky. V angličtině se to jmenuje colorblind mode, v cz nevím. Změní ti to markery, siluetu a v podstatě všechno, co označuje nepřítele červenou na fialovou.
hotfix 9.0.1:
Fixed significant number of the ‘crash to desktop’ or ‘client crash’ issues
Fixed “Updating Tankers” issue that occurs when trying to create a Tank Company from Training Room
Significantly decreased performance problems when vehicle is destroyed
Optimised turret physics when ammo rack explodes
Fixed red gun texture issue on destroyed IS-3s
Fixed a rare bug that caused writing off gold in case of temporary emblem or inscription purchases

že bych už mohl začít hrát ?:D
@Matthew.J (25.04.2014 09:54): asi máš pravdu. ted si to nemůžu bohužel ověřit. Mě tahle varianta napadla v souvislosti s dotazem pode mnou jak se tam zmiňuje o fialove barvě. Ta tady je.
Ta tvoje alternativa je nepochybne lepsi, jen trochu složitější. U te me staci jen zaškrtnout jedno policko...
@atide (25.04.2014 09:35): To je mi jasné. Jen ono se to skutečně tak jmenuje. :-D A asi to není primárně určeno jako alternativní barvy ve hře ale opravdu pro lidi s nějakými zrakovymi potížemi.
@atide (25.04.2014 09:04): Většina lidí používá XVM. Přímo ve hře to pokud vím nastavit nejde. Nastavení a instalace XVM je trošku složitější.

Nastavení si možeš vygenerovat pomocí http://www.modxvm.com/en/xvm-xvm-xvmconf-configuration-editor/

Pro změnu barev označení tanků vyber záložku Markers. Teď mosíš vybrat jestli chceš nastavovat spojence nebo nepřátele (ally/enemy) tak že klinutím zrušíš enemy a dalším kliknutím povolíš ally.
Pak na záložkách vehicle class, health bar a text fields nastavíš barvy.
Paleta barev sa otevírá tlačítkem hned za označením barvy (které je defaultně (system))
Vehicle class - jedno nastavení Color
Health bar - 3 nastavení color1 a 2 a background color (barva pozadí)
Text fields - mosíš vybrat vehicle name (pokud už néni vybrané) a pak je zase jedna volba Color.

Pro instalaci pak nahraješ složky xvm a "číslo verze" které stáhneš v downloads do res_mods a config, který si uložíš do PC z té stránky tlačítkem save nahraješ do složky xvm.
@atide (25.04.2014 09:04): Ahoj. Asi vím, co myslíš. Jdi do nastavení hry a někde tam zaškrtni položku něco jako alternativní barvy pro lidi s horšenim vnímáním barev či tak něco . Přesněji ti to popsat bohužel nemůžu, jelikož teď nejsem u PC. Když tak až večer, pokud nebude někdo rychlejší.
Ahoj tankisti :-), mám dotaz. jde nějak přenastavit barvu oznamovacích ikon nad nepřátelskými tanky? Teď jsem koukala na video z bitvy...mám dojem, že německé( video), a tam měli nepřátelé označení v barvě fialové...dobrá změna, ta červená mně už štve. Dík za rady...
@VonSmallhausen (23.04.2014 20:47): to věřím, mě se kouše hra už od patche tuším 8 nebo tak nejak když někdo spotne enemáka (pozdě se načítají modely/textury), když jich spotnou víc tak se mi hra sekne klidně i na 2 vteřiny, tak nějak sem si na tu tragickou optimalizaci zvykl, kazit SSDčko si s tím nebudu :D
@VonSmallhausen (23.04.2014 15:52): - the bug where the game “freezes” for a second during the destruction of tanks in the game is caused by the sounds of tank destruction not being cached when the map loads, so slow HDD’s cause the “freeze” while loading the sounds. This hotfix will not remove the issue completely, but it should significantly reduce it

vypadá to že si měl pravdu :)
jj dik moc ja mislel ze si odnich na wot foru je rusno ale moderatori tam raci ani nepachnou maj starch jako obvikle
ARC neviš co ten hotfix jesli bude a pomuže nebo to bude zase jen velkej pivik a žádnej výsledek