Nevíte někdo, jak nejefektivněji zvládnou 15. úkol u lehkých tanků? Má se dosáhnout 4000 damage nepřátelským tankům díky mému průzkumu, ale já nechápu, jak to dokázat. Mám leoparda na V.tieru a ikdyž se snažím sehnat lidi do čety, tak mi to připadá nemožné...
Nakonic pojdem do Skodovky + kupim CDC-cko. Aj tak potrebujem trenovat posadku pre AMX30 a hlavne tie kredity.
Za mě AMX 30 nebo Škoda T-50. Oba to jsou velmi zábavné tanky. Záleží na tom, jestli chceš zásobník nebo klasické dělo. Osobně mě víc baví AMX 30 ;-)
I am sooo out of credits hosi :D. Mam vyskumanych mrte veci a neviem co kupit. Poradte. Comet, T-32, Crusader SP, S-51, Lorr 155-51, Ru 251, Indien Pz. AMX30, Skoda T-50, B-C 25t.
SSSR arty lajna, kterou už mám dojetou byla celkem pain, tále teď jedu amíky a ti se celkem daj, hlavně díky té velké výseči, kdy se člověku po skoro každém pohybu nerozměří zaměřovač do kravských rozměrů.
T-34/100 je jediny tank s ktorym mam pri viac ako 100 hrach winrate cez 60%. A pritom je to celkom shit. Rovnako ako TVP VTU. Tesim sa na tu devinu. Mna Crusader SP len caka s tym troll FVckom mi to vobec nejde. Ako vobec celkovo s artynami. Najvacsie peklo je Lorraine 155 mle. 50 ... zatial najhorsi tank, aky som kedy hral. S prehladom.
@pipboy (29.04.2016 23:12): Ja mam len 3 Tier 10-tky a Waffel je jeden z nich a aj ked to s nim vobec neviem, tak to je fun tank. Asi mi bude smutno. Grillac by som cakal ze bude mat lepsie camo, aspon kym nevystreli z toho hovada.
@pipboy (24.04.2016 01:24): Si pamatuji že jsem takhle na tý mapě s pětkovým AMX vyhrál celou bitvu proti těžkým sedmičkán a asi i osmičkám, byli schované v těch keřích u pole a já tam jen kroužil a můj tým je díky tomu enormě dobře odstřeloval. Ke konci mi dokonce všichni psali že beze mě by prohráli a že jsem předvedl ukázkové spotování... to se stane jednou za život! :D to skóre za nasvícení bylo potom opravdu brutální i s odměnou...
dalsi moe, whee

(kurna, delam LT spot/assist misi, chytnu prochorovku a nejaky podelany cromwell mi na flanku vyrazi yolo mezi nepritele. pak uz to byl jen chaos, ale nejak to vyslo)
Zase epic bitvy z USA td 7 tier dělo, které neprostílezí z boku 8 tier tank.. Haze vas to porad do 9 tieru. Ani do zadku to neprostreli to delo.

Jinak cumim, ale nejakej mini update a fps dle mapy od 85-102 a jinak bezne dropy z 85 na 30 xD..
Super a 4 místa v garázi.
Zvláštní, nová aktualizace přenesla výpočty zvuku na jiné jádro, což by mělo výkon naopak navýšit. Asi máš už holt zastaralý počítač. Většina hráčů zaznamenala nárůst fps.
Tak jsem asi dohrál ten jejich update mi neumožní hrát víc, jak 25 fps 10 fps integrovaná a 15- 25fps hlavní.. Před tím 30 fps integrovaná a 50-80fps hlavní. Hraji pořád na stejné detaily to znamá oškubat to, co to jde.
no ty vole... 1v1 ja v M41 vs StuG. Stug akorat zastrelil jinou arty, vlitnu n nej z poza rohu, vystrelim, trefim, 7 damage.

Tyvole aji s tim ponerfovanym SU-26 si zahraju radsi, tahle americka svine se trefi jen kdyz strilim na slepo a ted podelanych 7 damage. Jednu slusnou hru jsem mel zatim s tim.
sklizeň

Ale jinak kurna humus, tratil jsem prachy i na premiacich, asi 6x jsem omylem misto HE vybral repair kit >_>
Japka, větev heavy tanků, do čtvrtého tieru absolutně o ničem. O-I Experimental na patém tieru luxusní záležitost, za mě nejlepší heavy na daném tieru. Jsem u šestky a proti 5 je to porod. Horší, pomalejší dělo, absolutně nepohyblivé, bez šance na zlepšení, ještě větší než pětka (která už byla i tak větší než desítková E100). Těším se na sedmičku!
Kvalita větve se stejně hodnotí až od tieru 8+ to pod tím bývají akorát tančíky pro děti :-P

Mě paradoxně ta CZ šestka nebavila, i když si jí spousta lidí chválí a naopak sedmička se hrála docela dobře. Teď jezdím osmičku a nic moc, ten tank v ničem nevyniká.
@Aaron_Hill (25.01.2016 14:09): sam mam teprv jen ST 39. Kdyz proti nim hraju, tak mi prijdou dobre. Kdyz ho vytahnu ja, tak prvni co potkam je nejaky derp ktery me na ranu smaze >_> Ale tak 5, 6, 9, 10 vypadaji slibne.
Od WoT jsem měl dva roky pauzu. Vrátil jsem se ke hrání. Co z novinek stojí za to hrát? Československá větev zatím nic moc, LT vz. 38 na třetím tieru mi přijde jako muka. Japonská větev těžkých tanků se mi líbí, ale až od 5 tieru. Jsem u nich rovněž na třetím a také hrozná vražda.
@Le_Chuck (18.01.2016 23:51): desitkovy TD jou vsecko SilentStalkerovov fejky, nic realnyho s dostatecne velkym delem nebylo ani na papire. Tam bud bude sedet fake, nebo muzes celou lajnu zahodit. (celkove vzato to stejne neni buhvijak solidni lajna imo - osobne bych se na ni spis vysral)

(jinak utocnavozba.wz.cz, valka.cz, ftr, nejake knizky od v.franceva a sem tam nejaky dalsi web... jak nic noveho tam v zasade neni, jen jsem to chtel nejak srovnat i s modulama)
Hm, udelal jsem vec. Vec asi nebezi spravne v IE, nekontroloval jsem to na nicem krom Firefoxu.

No a dneska jsem to po nejakych 2-3 tydnech pustil a hruza des nevim jestli hraju tak blbe nebo mam jen smulu...
Tak jsem si chtel zkusit novej premiak. A ono nez se prihlasim ukazuje 80 fps a po prihlaseni 22 a ve hre 30, ale je to nehratelne :D.. A to nebyl zadny patch prosim.