Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wooden Floor 2: Resurrection

11.01.2016
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Malý domek nacházející se poblíž hlubokých lesů je domovem spisovatele Andrewa Wintera, jehož opojení alkoholem je nadále nezvladatelné a Andrew sám již sotva vnímá rozdíl mezi realitou a halucinacemi. Jeho noční můry mu neustále připomínají starobylé a opuštěné sídlo na vrcholu kopce v Blackdust Field, o němž si místní vypráví, že se stalo dějištěm krvavého zločinu. Andrew zde žil se svou ženou a dětmi do doby, než je brutálním způsobem zbavil života. Od tohoto okamžiku je prý toto bezbožné místo prokleté. Vypravte se nyní do jeho útrob, abyste odhalili jeho tajemství...

Hra je pokračováním předchozího počinu Fabiena Zecha alias pheenix93 - Wooden Floor (2014). Hra využívá možností interaktivity s tajemným světem temného sídla a náhodně mění prostředí domu na základě vašich rozhodnutí a chování ve hře. Oproti prvnímu dílu došlo k vylepšení grafického zpracování využívajícího možností Unreal enginu. Na ponuré atmosféře se výraznou měrou podepisuje soundtrack a zvukové efekty snažící se vyvolat mrazení v zádech.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.