Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wooden Floor

30.05.2014
42
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jedné deštivé noci se probouzíte ze sna ve vašem starobylém domě a pomalu si uvědomujete, že něco není v pořádku. Venku sice pořádně prší a zuří bouřka, ta však není důvodem vašeho procitnutí. Máte husí kůži a nepříjemný pocit v zátylku k tomu. Opatrně se vydáváte do nitra starého domu. K tomu, abyste odhalili všechna jeho tajemství, budete potřebovat notnou dávku kuráže.

Wooden Floor je v pořadí již třetí hrou nezávislého vývojáře Fabiana Zecha, který si říká pheenix93. Hororová hra je zasazena do tajemného obydlí, kde nic není takové, jaké se na první pohled být zdá. Brzy odhalíte přítomnost paranormálních aktivit a neznámé bytosti, které provázejí vaše kroky. Dům se navíc stává i jakýmsi bludištěm, které se mění pokaždé, když za sebou zavřete dveře do místnosti. Jedinou vaší jistotou je všudypřítomná vrzající podlaha. Hra běží na Unreal enginu, disponuje temnou atmosférou a má pro vás připravenou řadu hádanek. Vyžaduje však skutečné soustředění, abyste nepřehlédli žádný z klíčů od uzamčených dveří.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.