Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wing Commander: Armada

22.09.1994
červenec 1995
28.07.1995
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Jestliže jsme v předchozích dílech série Wing Commander strávili mnoho hodin v pilotních kabinách vesmírných lodí, zde nás čeká trochu něco jiného. Hráč se totiž přesouvá do role velitele flotily a může si vybrat zda bude velet lidské konfederaci, nebo dobyvačné rase Kilrathi.

V singleplayeru hra nabízí tři herní módy. Mód Armada představuje tahovou strategii v náhodně generovaném vesmíru. Protivníci se svými loděmi postupně obsazují planety, budují na nich doly a získávají suroviny pro stavbu dalších lodí. Bitky pak probíhají jako klasické vesmírné souboje, jaké známe z předchozích her série. Cílem hry je zničit hlavní loď protivníka. Kampaň pak nabízí ve stejném duchu 11 úrovní, kde o vítězi rozhodne celkový počet získaných bodů. Třetí herní mód Gauntlet je odlišný, jde totiž čistě o soubojový mód, kde na hráče čeká 15 levelů s postupně zvyšující se obtížností. Každý level se skládá ze tří vln útočníků, které musíte se svou lodí zneškodnit. Postupně se také dostáváte k lepším vesmírným lodím.

Významnou složkou hry je také multiplayer, který Armada přináší poprvé v sérii. Oba módy Armada i Kampaň lze hrát i v multiplayeru, tedy dva hráči proti sobě. Gauntlet mód také nabízí hru ve dvou, ale tentokrát v kooperaci. Navíc je tu pak v multiplayeru ještě volba Battle, kde si dva hráči mohou dát klasický dogfight proti sobě.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.