Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wild Balls

15.11.2019
08.02.2022
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Wild Balls je rychlá arkádová klikačka, kde je důležitý postřeh a rychlost a jejímž cílem je nasbírat co nejvyšší skóre, které lze pak uložit a poměřit se s ostatními hráči.

Úkolem hry je chytit kuličku nějaké barvy a trefit s ní jinou kuličku stejné barvy. Ovládá se tak, že dotykem (kliknutím) na kuličku ji zastavíte a dalším dotykem kdekoliv na ploše ji tím směrem pustíte. Kulička se může maximálně třikrát odrazit, načež zmizí, a pokud během té doby narazí do kuličky stejné barvy, tak zmizí obě a vám se připíše skóre podle počtu zbývajících odrazů (3 body bez odrazu až 1 bod po dvou odrazech). Aby to nebylo tak jednoduché, tak se herní plocha pomalu, ale jistě zmenšuje, a kuličky se také zmenšují, takže jdou hůře ulovit, i když se zpomalují. Úspěšný zásah plochu však opět trochu zvětší a odraz kuličky opět může zrychlit. Pokud kuličky dosáhnou minimálního rozměru, tak prasknou a objeví se znovu v původní rychlosti a velikosti, ale v jiné barvě.

Počet koulí je mezi 6 až 16 podle velikosti hrací plochy. Pokud trefíte špatnou kouli, ta se na chvíli zastaví. V jednu chvíli lze mít jen jednu aktivní označenou kouli, a dokud třikrát nenarazí nebo nezasáhne kouli stejné barvy, tak nelze chytit další. Jedna hra trvá zhruba 4-6 minut. Tréninkový mód neukládá skóre a koule mají menší rychlost. Hra je bez reklam a je primárně určena pro mobilní telefony s Androidem, ale existuje i verze pro počítače, která však neukládá skóre do veřejných žebříčků.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.